Przyjaciele Friends

Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 1164
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Przyjaciele": Courteney Cox wspomina premierę serialu

Dwa dni temu fani "Przyjaciół" świętowali 27. rocznicę premiery sitcomu. Z tej okazji jedna z gwiazd serialu, Courteney Cox, udostępniła na swoim insta-story interesujące nagranie. Klip pochodził z 1994 roku i przedstawiał Cox opowiadającą o "Przyjaciołach" w programie "The Tonight Show with Jay Leno".

Serial "Przyjaciele" miał swoją premierę 27 lat temu

Kultowy sitcom "Przyjaciele" pojawił się na antenie amerykańskiej stacji NBC 22 września 1994 roku. Serial ten przedstawia miłosne perypetie grupy tytułowych przyjaciół, którzy jednocześnie muszą zmierzyć się z wyzwaniami, które stawia przed nimi Nowy Jork.

Serial "Przyjaciele" szybko stał się prawdziwym telewizyjnym hitem. Emitowano go w ponad stu krajach na całym świecie i został on wielokrotnie nagrodzony statuetką Emmy Award oraz zdobył Złoty Glob.

Serial do dziś cieszy się wielką popularnością wśród widzów i jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych produkcji telewizyjnych wszechczasów.

Courteney Cox świętowała na Instagramie

Reklama

22 września był dniem wyjątkowym dla wielu fanów popularnego sitcomu. Obojętna tego dnia nie pozostała także Courteney Cox, która występowała w "Przyjaciołach" przez dziesięć sezonów, wcielając się w rolę Moniki Geller. Na Instagramie aktorki pojawiło się nagranie, w którym młoda Cox opowiadała o serialu.

W udostępnionym nagraniu obserwujący mogli usłyszeć, jak Jay Leno stwierdził, że "słyszał dobre opinie o 'Przyjaciołach'". W odpowiedzi aktorka nazwała ten sitcom "wspaniałym show".swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy