Reklama

Chichot losu

Ocena
serialu
8,8
Bardzo dobry
Ocen: 358
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Vademecum "Chichotu losu"

Wiosną w TVP1 zobaczymy pierwsze odcinki serialu "Chichot losu". Podsumujmy czego możemy się spodziewać.

Serial "Chichot losu" na motywach powieści Hanki Lemańskiej, opowiada historię zatwardziałej singielki Joanny (Marta Żmuda Trzebiatowska), która musi nagle odnaleźć się w roli... matki.

Reklama


Joanna ma dobrą pracę, weekendowego narzeczonego i oddane przyjaciółki. Jest szczęśliwa.

- Jej życie staje na głowie po wypadku Elżbiety. Kobieta ginie, a moja bohaterka musi zająć się dziećmi przyjaciółki - opowiada Marta Żmuda Trzebiatowska.

- Zadanie zdecydowanie ją przerasta. Zwłaszcza, że nikt nie chce jej pomóc. Szef jej nie rozumie, a w toku prowadzonego śledztwa wychodzi na jaw, że matka Agnieszki i Karola wcale nie była taką wzorową rodzicielką i miała wiele grzechów na sumieniu. Na szczęście pomocną dłoń wyciąga do niej Marcin, kolega z pracy.

Poważne uczucie?

Tymczasem Joanna jest z Darkiem (Michał Rolnicki), który traktuje ich związek rozrywkowo. Marcin to jego przeciwieństwo.

- Jest miły, uczynny i bezpośredni. Joanna mu się podoba, ale nie ma śmiałości o nią walczyć - mówi Mateusz Damięcki.

- Mogę zdradzić, że po jednej ze scen moja serialowa partnerka skomplementowała mnie mówiąc, że po raz pierwszy zobaczyła we mnie prawdziwego mężczyznę!

Trudny casting

"Chichot losu" zobaczymy w TVP 1 w marcu 2011 roku.

- To świetny serial również ze względu na role dziecięce. Natalia i Jakub doskonale wywiązali się ze swojego zadania. Przypomnę tylko, że dzieci do serialu szukaliśmy siedem miesięcy. Młodych aktorów udało nam się wyłonić ostatniego dnia castingu - dodaje producent "Chichotu losu" Michał Kwieciński.

Czy to będzie kolejny hit?

- Jestem pewny, że historia 30-letniej kobiety, która z dnia na dzień musi zmienić swoje życie, zainteresuje wielu widzów - twierdzi Maciej Dejczer, reżyser "Chichotu" (a także, m.in. "Magdy M.", "Ojca Mateusza" i "Teraz albo nigdy!").

- To opowieść mocno osadzona w realiach, ze świetnym scenariuszem i gwiazdorską obsadą.

msob

Dowiedz się więcej na temat: Marta Żmuda Trzebiatowska | Chichot Losu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje