Chicago Fire Chicago Fire
Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 305
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Chicago Fire": Seksowni strażacy w akcji!

​Prawdziwi i silni mężczyźni. Odważne i wrażliwe kobiety. Codziennie ryzykują wszystko, by ratować ludzkie życie. Są jak rodzina. Kłócą się i godzą, ale gdy trzeba, walczą do końca. Poznajcie zespół bohaterskich strażaków z "Chicago Fire".


Nie ma drugiego tak stresującego i niebezpiecznego zawodu. Strażacy z 51. Remizy w Chicago doskonale wiedzą, z czym mają do czynienia i potrafią wycisnąć z tej pracy, co się da, by ratować poszkodowanych i gasić pożary.

Ci bohaterowie przełamują strach i ruszają do walki z żywiołem, kiedy inni uciekają w obawie o swoje życie. Jednak ogromna odpowiedzialność, jaką biorą na siebie strażacy, odbija się na ich osobistym życiu.

Wciągające dramaty


Porucznik Matthew Casey jest w trakcie rozwodu i notorycznie drze koty z kolegą Kellym Severide’em. Różnice między nimi pogłębia tragedia.

Reklama

Podczas jednej z akcji ginie ich kompan. Koledzy wzajemnie się oskarżają o to, kto jest odpowiedzialny za śmierć strażaka. Mimo to, kiedy otrzymują wezwanie, na chwilę zapominają o niesnaskach i ramię w ramię ruszają do walki z pożarem.

Niektórzy bohaterowie mają na koncie wieloletnie doświadczenie, jak Chris Hermann (David Eigenberg) i poważnie zastanawiają się nad tym, jak wiele poświecili dla tej nobilitującej i wymagającej pracy.

Nie tylko strażacy, ale też sanitariusze codziennie są bombardowani wstrząsającymi sytuacjami, w których ratują ludzkie życie i ryzykują karierę.

Gorąca jazda

"Chicago Fire" to nie tylko osobiste dramaty bohaterów, ale też zapierające dech sceny akcji, w których prawie można poczuć żar ognia.

Słychać strażacki żargon. Nerwowy tupot wbiegających po schodach ratowników i możemy spocić z wrażenia, gdy zastanawiamy się, komu tym razem uda się wyjść z opresji bez szwanku.

nex

Świat Seriali
Dowiedz się więcej na temat: Chicago Fire
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy