Castle

Ocena
serialu
9,6
Super
Ocen: 1038
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Castle": Rodzina "Castle'a" się powiększa!

Alexi Hawley i Terence Paul Winter zdradzili, iż w 8. sezonie popularnej produkcji stacji ABC powiększy się serialowa rodzina "Castle'a".

Alexi Hawley i Terence Paul Winter, producenci wykonawczy i scenarzyści 8. sezonu, zdradzili, iż w najnowszej serii powiększy się serialowa rodzina Castle'a.

Reklama

A szczęśliwa para, która przywita potomka to... Kevin Ryan i jego żona Jenny. Jednak drugie dziecko Ryanów przysporzy trochę problemów na 12 posterunku i stanie się w pewien sposób źródłem napięć pomiędzy Kevinem i jego partnerem, Javierem Esposito.

"Z powodu ciąży Jenny Ryan będzie za wszelką cenę starał się znaleźć nowy sposób na zarobienie pieniędzy. Kiedy chłopaki (Kevin i Esposito) dowiedzą się o awansie Beckett zaczną zastanawiać się nad własną przyszłością i ich karierą, co doprowadzi do napięć oraz konfliktów między nimi".

Wielu fanów zastanawia się i często pyta twórców, kiedy Castle i Beckett staną się szczęśliwymi rodzicami. Producenci nie odpowiadają na razie na te pytania.

Za to Hawley oraz Winter zapewniają, że pojawienie się w 8. sezonie Hayley (Toks Olagundoye) nie będzie miało wpływu na związek głównych bohaterów.

"Hayley nie zagraża małżeństwu Castle'a i Beckett. To nigdy się nie zdarzy. Serial zawsze opierał się na historii Richarda i Kate, to DNA serii. Teraz pytanie brzmi, jak pogłębić ich historię i jakie wyzwania czekają parę na tym etapie".

W 8. serii widzowie powinni przygotować się również na... niespodzianki. Do obsady dołączyli ostatnio Sunkrish Bala i Ann Cusack. W premierowym odcinku zobaczymy także Jacka Colemana (senator William Bracken).

Nowy sezon startuje 21 września.

Dowiedz się więcej na temat: Castle

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje