Reklama

Castle

Ocena
serialu
9,6
Super
Ocen: 1065
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Castle": Nowy sezon z udziałem Kate Beckett!

Jesienią pojawi się kolejny, 8 już sezon serialu "Castle". Widzowie w dalszym ciągu będą mogli śledzić losy nowojorskiej detektyw, Kate Beckett.


Finał 7 serii "Castle" spójnie zakończył pewien rozdział w życiu tytułowego bohatera, ale także w życiu jego partnerki, Kate Beckett. Ślub pisarza z policjantką stworzył zamkniętą historię i dał twórcom możliwości do poprowadzenia niektórych wątków inaczej.

Reklama

Zastanawiano się, m. in. nad dokonaniem zmian w obsadzie.

Przez długi czas pojawiały się spekulacje dotyczące tego, czy w nowym sezonie pojawi się Stana Katic, wcielająca się w postać Kate Beckett. Z oficjalnych informacji wiemy jednak, że aktorka podpisała  już kontrakt na nowy sezon i jesienią będziemy mogli śledzić dalsze losy jej bohaterki.

Scenarzysta serialu, Alexi Hawley na pytanie, co by zrobił gdyby Stana Katic nie podjęła dalszej współpracy z produkcją, odpowiedział, że zawsze istnieje jakiś plan B. Cieszy się jednak, że aktorka pojawi się w nowej serii, bo wątek miłosny głównych bohaterów jest dość istotny. Sam przyznał, że przeraża go tworzenie show bez udziału Katic.

"Ósmy sezon 'Castle'a' bez postaci Kate, byłby zupełnie inny" - skomentował twórca.  

O tym co wydarzy się w nowym sezonie serialu, produkcja nie chce jeszcze mówić na głos. Z pewnością zobaczymy, jak w nowej sytuacji odnajdzie się serialowe małżeństwo. Alexi Hawley zapowiada jedynie, że stacja telewizyjna ABC, która emituje serial, chce opowiadać dobre historie, a tych, w zanadrzu twórcy mają jeszcze sporo.

8 sezon serialu będzie miał premierę we wrześniu 2015.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Stana Katic

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje