Canal+: Seriale

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 8
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Powrót": Czarna komedia o zmartwychwstaniu! Mamy zwiastun serialu!

"Powrót" to niezwykła historia zwykłego faceta, Jana Starosteckiego (Bartłomiej Topa), która zaczyna się od nagłej śmierci i jeszcze bardziej zaskakującego zmartwychwstania.

"Powrót": O czym opowiada serial?

Główny bohater "Powrotu", Jan Starostecki, właśnie taką szansę dostaje, gdy po kilku dniach od własnego pogrzebu budzi się w trumnie. Początkowy entuzjazm zostaje szybko ugaszony, gdy zauważa, że najbliższa rodzina jego nagłym zgonem niespecjalnie się przejęła, a jego osobiste rzeczy szybko wylądowały w śmietniku. Po tym odkryciu Jan postanawia, że swoje nowe życie musi przeżyć w znacznie barwniejszy sposób i robi wszystko żeby tego nie zepsuć, a w jego poukładaniu pomaga mu najlepszy przyjaciel Kostek (Wojciech Mecwaldowski).

Dużą rolę w "Powrocie" odgrywają silne bohaterki udowadniające, że nie ma na świecie niczego mocniejszego od kobiet, które nawzajem się wspierają i inspirują. Jedną z nich jest Agata (Magdalena Walach), żona Janka, która po jego śmierci zaczyna odkrywać w sobie cechy, o które wcześniej siebie nie podejrzewała. Równie ważną postacią jest Malwina (Maria Dębska), charyzmatyczna i pełna seksapilu przyjaciółka Agaty. Ten dream team uzupełnia Zoja (Zuzanna Mikołajczyk) - córka Jana, pełna dojrzałości i nastoletniej ciekawości oraz wchodząca w relację z głównym bohaterem Iza (Matylda Giegżno) - dziewczyna nowoczesna, bezkompromisowa, która dodatkowo intryguje swoją tajemniczą przeszłością.

Reklama

"Powrót": Twórcy

Reżyserem serialu "Powrót" jest Adrian Panek ("Daas", "Wilkołak"), a autorem scenariusza - Krzysztof Rak ("Bogowie", "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej"). Za zdjęcia odpowiada Karina Kleszczewska ("Hiszpanka"), za scenografię Daria Dwornik ("Kruk"), a za kostiumy Małgorzata Fudala ("Klangor"). Producentem serialu jest Wonder Films - dom produkcyjny stworzony przez trójkę dobrze znanych w branży producentów: Klaudiusza Frydrycha, Krzysztofa Raka i Ingę Kruk.

"Powrót": Kiedy i gdzie oglądać?

Premiera "Powrotu" została zaplanowana na 15 kwietnia. Serial produkcji oryginalnej CANAL+ będzie można obejrzeć na antenie CANAL+ PREMIUM oraz w serwisie CANAL+ online.

Zobacz też:

"Bridgertonowie": Sekrety trzeciego sezonu! Zmiany w nowych odcinkach

Jak wyglądają córki gwiazd? Skóra zdjęta z matek!

"M jak miłość": Kulisy zdrady Budzyńskiego! Dlaczego to zrobił?

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Bartłomiej Topa | Canal+: Seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy