Canal+: Seriale

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 8
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nowości Canal+ Online 2022: Dramat, serial medyczny i inne hity

Jakie seriale trafią w czerwcu na Canal+ Online? Kanadyjski serial "Yellowjackets", dokument o ukraińskim prezydencie czy niemiecka produkcja o przygodach policjantki, która musi odkryć tajemniczą konspirację.

"YELLOWJACKETS", premiera: 30 czerwca

W 1996 r. samolot ze szkolną żeńską drużyną piłki nożnej z New Jersey rozbija się w kanadyjskiej głuszy. Mija ponad półtora roku nim ocalałe dziewczęta zostaną uratowane. W tym czasie niektóre z nich mocno balansują na granicy człowieczeństwa, a może nawet ją przekraczają. Oto ich przygody po katastrofie, a także opowieść o tym, kim są i jak żyją dziś, ćwierć wieku później. Dramat psychologiczny pełen tajemnic i grozy to najnowsze dzieło Barta Nickersona i Ashley Lyne, scenarzystów seriali "Narcos" i "The Originals". W roli głównej Melanie Lynskey znana z serialu "Dwóch i pół".

Reklama

"Zełenski", dokument jest już dostępny


Godzinny dokument próbujący opisać fenomen prezydenta Ukrainy, który w godzinie próby swego kraju okazał się idealnym przywódcą, bohaterem i wręcz symbolem swojego kraju - kto wie, czy nie całego cywilizowanego świata.

"Purpurowe rzeki", premiera nowych odcinków: w czwartki

Para policjantów, którzy sprawdzili się w wyjaśnianiu najdziwniejszych, pełnych mroku spraw powraca w ośmiu kolejnych odcinkach opowiadających o czterech tajemniczych śledztwach. Od 2018 r. śledzimy na telewizyjnych ekranach przygody detektywa Pierre Niemansa (wciela się w niego znany z "Wydziału 13" czy "Nie mów nikomu" Olivier Marchal). Ten serial to kontynuacja z jednego z największych francuskich hitów kultury popularnej - książki i filmu "Purpurowe rzeki". Powieść napisał Jean-Christophe Grande, film z Jeanem Reno był wielkim hitem ponad 20 lat temu.

"Westwall - spisek", premierowe odcinki: w czwartki

Młoda niemiecka policjantka Julia zakochuje się w koledze z pracy. Z wielkim zdziwieniem odkrywa (po wspólnej nocy), że ten ma na plecach wytatuowaną swastykę. Nick co prawda zapewnia jej, że zerwał ze starym życiem, ale czy można mu zaufać? Bliscy odradzają jej tą znajomość, a sama Julia powoli zaczyna odkrywać coraz mroczniejsze tajemnice. Okazuje się, że w policji, a także Biurze Ochrony Konstytucji działa spora grupa prawicowych ekstremistów. Czy Julia będzie w stanie powstrzymać potężną konspirację?

"Sfora", premiera nowych odcinków: w poniedziałki

Znany z pierwszego sezonu tercet chilijskich policjantek wraca by zająć się nowymi śledztwami.  Wracają także do spraw, które wciąż wydają im się nie do końca wyjaśnione. Ich zaangażowanie i bezkompromisowość znowu zostaną wystawione na próby, gdy przyjdzie im się zmierzyć m.in. ze sprawą martwego nastolatka znalezionego na plaży.

"Nowe życie", premiera drugiego sezonu: 15 czerwca

Dr Bashir "Bash" Hamed pochodzi z Syrii, a teraz w Kanadzie skutecznie odbudowuje swoją medyczną karierę. Jego doświadczenia z objętą wojną ojczyzny nie raz przydają się podczas dyżurów na oddziale pogotowia, a pracowitość i pasja powoli pozwalają zbudować sobie relacje w szpitalu i nie tylko. Nowy sezon to kolejne wyzwania, które zaczynają się od spotkania z kobietą, którą znał przed laty. To wyzwoli mnóstwo wspomnień, nie tylko dobrych... W roli głównej możemy oglądać Hamzę Haq.

Zobacz też:

"Sandman": Znamy datę premiery serialu Netflix! Zapowiada się hit?

"Będzie bolało": Ben Whishaw w medycznym serialu BBC. Gdzie oglądać?

"The Office PL": Ruszyły zdjęcia do drugiego sezonu serialu Canal+

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Canal+: Seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy