Reklama

"Imperium kłamstw": Leticia Calderón w nowym serialu! Jak wygląda Esmeralda po latach?

Losy skromnego policjanta i dziewczyny z zamożnej rodziny przecinają się w chwili niespodziewanej tragedii. Ich najbliżsi zostają ofiarami tajemniczego morderstwa. Pogrożoną w rozpaczy parę połączą wspólna walka o odkrycie prawdy na temat zbrodni oraz gorące uczucie.

"Imperium kłamstw": O czym opowiada telenowela?

Znana kuratorka sztuki -  Elisa Cantú - wraca do rodzinnego Meksyku na wymarzone przyjęcie urodzinowe. Tego samego wieczoru, uczciwy i dzielny policjant Leonardo Velasco, zaręcza się nauczycielką Julią, po tym, jak dowiaduje się, że spodziewają się dziecka. Żadne z nich nie spodziewa się tragedii, która na zawsze odmieni ich życie.Po szczęśliwym wieczorze Leonardo wraca na posterunek, gdzie dostaje pilne wezwanie do dwóch ofiar śmiertelnych w okolicach Ajusco. Na miejsce zbrodni przyjeżdża także jego starszy brat, szef prokuratury José Luis. Leonardo dokonuje makabrycznego odkrycia - ciało jego narzeczonej leży obok ciała Augusta Cantú, milionera i ojca Elisy. Wydarzenie to wprowadza zamęt.

Reklama

Zobacz też: Serial całkowicie zmienił życie Leticii Calderon. Co robi dziś?

"Imperium kłamstw": Co łączyło nauczycielkę z przedsiębiorcą?

Nikt nie wie, co łączyło zwykłą nauczycielkę z bogatym przedsiębiorcą. Sprawy przybierają jeszcze gorszy obrót dla Elisy, gdy na pogrzebie jej ojca pojawia się Darío, przemytnik sztuki. Handlarz z bronią w ręku żąda, by rodzina oddała to, co Augusto ukradł organizacji - w przeciwnym razie jej najbliżsi  poniosą konsekwencje.Elisa rozpoczyna wyścig z czasem. Pragnie chronić bliskich i dowiedzieć się, co skłoniło jej ojca do nawiązania kontaktów z przestępcami.

Również Leonardo wszczyna swoje prywatne śledztwo i postanawia obserwować Elisę, przeczuwając, że to ona może stanowić klucz do zagadki.Z tej niebezpiecznej drogi ku prawdzie zrodzi się wielka historia miłości Elisy i Leonarda. Para walczyć będzie o swoje czucie, mimo wielu przeciwności losu. Czy odkryją bolesną prawdę o sekretach Julii i Augusta, które połączyły obie rodziny? Elisa stanie również przed dylematem: czy współpracować z mafią i ratować rodzinę, czy wyznać całą prawdę Leonardowi, stróżowi prawa, ze świadomością, że może to pociągnąć za sobą ryzyko utracenia miłości życia. Czy pogrąży się w imperium kłamstw?

"Imperium kłamstw": Kiedy i gdzie oglądać nową telenowelę?

Premierowe odcinki "Imperium kłamstw" od 13 października, w środy o godz. 15:00 na antenie Novelas+. Serial dostępny będzie również w serwisie CANAL+ online.

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje