Reklama

Bunt

Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 67
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Bunt": Gwiazdy wystąpiły w uświadamiającym projekcie

Jak wyglądałby świat, gdybyśmy się nie buntowali? Czy możliwe by były zmiany? W specjalnym projekcie społecznym udział wzięli Krzysztof Piątkowski, Dawid Woliński, Zuzanna Jabłońska, Dobra Faza, Sophie Mokhar, Bartek Kloch, Liroy, Anna Dec, Jacek Jelonek oraz Daniel Kuczaj, którzy reprezentują różne rodzaje buntu.

"Bunt": Akcja gwiazd

Tych form sprzeciwu jest więcej, każdy z nas nosi go w sobie wobec spraw, z którymi się nie zgadza. Mamy prawo być buntownikami i zmieniać naszą rzeczywistość. To właśnie bunt daje nam moc sprawczą w walce o nas.

"Bunt": Fabuła serialu TVN

W Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym, do którego trafili, apodyktyczna dyrektorka Agata Gawron (Monika Buchowiec) nie ułatwia im życia, konsekwentnie wprowadza nowe obostrzenia i kary, które blokują młodzież, poniżają ją i jeszcze bardziej pogrążają w problemach. Efekt? Młodzi nie wytrzymują i wybucha tytułowy bunt. Kiedy sytuacja staje się tak poważna, że zbuntowanym grozi interwencja policji i więzienie, na ratunek spieszy były dyrektor ośrodka, legendarny Tomasz Wilk (Jan Wieczorkowski), który w wyniku dramatycznych wydarzeń z przeszłości skazał się na banicję w Bieszczadach.

Reklama

"Bunt": Premiera

Serial "Bunt", który już 31 stycznia zagości na antenie TVN był inspiracją do stworzenia spotu, który ma na celu uświadomić nam, jak ważne jest to, by dzielić się z innymi naszymi problemami. By nie zamykać się na świat, który wciąż ewoluuje. Akcja społeczna zwraca uwagę, jak ważnym elementem jest zachowanie równowagi emocjonalnej.

Zobacz też:

"Mental": Widzieliśmy serial i... to był wstrząs! [Recenzja]

"M jak miłość": Odcinek 1637. Karski zakocha się w Kasi!

Nowy projekt Netflix! Powstał z myślą o młodym pokoleniu filmowców z Polski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL