Netflix: Seriale

Ocena
serialu
7,4
Dobry
Ocen: 474
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nowy projekt Netflix! Powstał z myślą o młodym pokoleniu filmowców z Polski

Netflix rozpoczyna cykl warsztatów dla studentek i studentów Szkoły Filmowej w Łodzi. Inicjatywa ma na celu ułatwienie młodym talentom stawianie pierwszych kroków na artystycznej ścieżce i początek profesjonalnej kariery w polskiej branży audiowizualnej.

Netflix rozpoczyna nowy projekt

Głównym założeniem długoterminowej współpracy Szkoły Filmowej w Łodzi i Netflix jest rozwój twórczy nowego pokolenia filmowców z Polski. Partnerów łączą wspólne cele - odkrywanie i wspieranie młodych talentów, a także umożliwienie im doskonalenia praktycznych kompetencji zawodowych, niezbędnych do rozpoczęcia kariery na zmieniającym się rynku filmowym.

Projekt jest częścią międzynarodowego programu Netflix Grow Creative, w ramach którego studenci i studentki scenariopisarstwa, organizacji produkcji filmowej oraz reżyserii biorą udział w cyklu warsztatów prowadzonych przez ekspertki i ekspertów w swoich dziedzinach. Szkolenia dla osób wiążących przyszłość z branżą kreatywną obejmą m.in.: prowadzenie i koordynację twórczej współpracy, pisanie i rozwój scenariusza, przygotowanie do pitchingów.

Reklama

Netflix: Zaplanowane działania

Współpracę zainicjowały dwudniowe warsztaty, w trakcie których uczestnicy i uczestniczki mieli okazję posłuchać o sztuce opowiadania historii, specyficznych zasadach produkcji i finansowania czy postprodukcji, a także poznać tajniki procesu pozyskiwania tytułów dla Netflix. To pierwsze z zaplanowanych działań, które wesprą młode talenty w pracy kreatywnej i tworzeniu angażujących projektów filmowych i serialowych, by zachwyciła się nimi publiczność z całego świata.

Zobacz też:

"Outlander": Koniec czekania! Szósty sezon startuje 6 marca [zwiastun]

"After Life": Pies z serialu Netflixa grał wcześniej z Tomem Cruisem

"Ozark": Finałowy sezon najchętniej oglądaną produkcją Netflixa

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Netflix: Seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy