"Brzydula Betty" mężatką

America Ferrera, najbardziej znana z kreacji serialowej "Brzyduli Betty", stanęła na ślubnym kobiercu. 27-letnia aktorka poślubiła reżysera Ryana Piersa Williamsa.

Ceremonia ślubna odbyła się w kameralnej atmosferze z udziałem najbliższych znajomych oraz rodziny.

Wśród gości weselnych znalazły się koleżanki Ferrery z planu "Brzyduli Betty" - Vanessa Williams i Rebecca Romijn, a także gwiazda serialu "Plotkara", Blake Lively.

Ferrera i Williams zaręczyli się w czerwcu 2010 roku. Para poznała się, gdy reżyser obsadził aktorkę w swoim filmie "The Dry Land", gdy studiował na Uniwersytecie Południowej Kalifornii.

W wywiadzie udzielonym niedługo po ich zaręczynach, Ferrera wyznała: "Szybko znaleźliśmy wspólny język na gruncie zawodowym i to zbliżyło nas do siebie. Oboje pasjonujemy się tym, co robimy".

America Ferrera występowała w serialu "Brzydula Betty" w produkcji Salmy Hayek w latach 2006 - 2010. W 2007 roku aktorka otrzymała za rolę nieatrakcyjnej Betty Suarez statuetkę Złotego Globa.

Chcesz być przez wakacje na bieżąco? Nic prostszego! Zarejestruj się a wyślemy ci prosto na skrzynkę najciekawsze newsy!