Reklama

BrzydUla

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 29854
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Od "Quo Vadis" do serialu

Magda Mielcarz - pamiętna Ligia z "Quo Vadis", pojawi się w serialu "Brzydula". Aktorka wcieli się w postać Julii Sławińskiej - byłej dziewczyny Marka (Filip Bobek).

Firma Febo&Dobrzański radzi sobie nieźle. Nowe projekty Pshemka (Jacek Braciak) nadal odnoszą sukcesy, Marek Dobrzański (Filip Bobek) nie zawiódł jako szef. W tych czasach jednak każda duża firma musi dbać o swój wizerunek medialny.

Reklama

Kiedy do Polski, po kilkuletniej tułaczce zawodowej, postanawia wrócić Julia Sławińska - koleżanka ze studiów, ale i była dziewczyna Marka, młody menadżer natychmiast postanawia zatrudnić ją jako specjalistkę od PR-u firmy. Przy okazji, jak to w "BrzydUli", okaże się, że piękną Julię łączyło uczucie nie tylko z Markiem... Jej pojawienie się wywoła spore zamieszanie w, i tak dość emocjonującym, światku Febo&Dobrzański. Wyjdą na jaw sprawy, których naprawdę nikt się nie spodziewał...

Mielcarz-Sławińska na korytarzach Febo&Dobrzański pojawi się już w 83 odcinku (czyli na początku lutego).

"BrzydUla" udaje się właśnie na zasłużony, krótki świąteczny odpoczynek i wraca na antenę TVN już 5 stycznia (56 odcinek). Wraz z powrotem serialu - nowe wątki, intrygi, miłość, piękne kobiety, przystojni mężczyźni i duuużo humoru!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje