Reklama

BrzydUla

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 29852
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Kim jest brat Uli?

Wacław Warchoł ma 18 lat i marzy o karierze reżysera. Za rok czeka go matura, ale sprawdzian dojrzałości zdał już na planie serialu "BrzydUla", gdzie wciela się w rolę młodszego brata głównej bohaterki Uli.

Jasiek Cieplak, którego Warchoł gra w serialu, jest jego debiutancką rolą. Na casting poszedł, ponieważ interesuje go świat filmu i w przyszłości chciałby zająć się reżyserią. Podobnie jak jego ojciec, Grzegorz Warchoł.

Reklama

"Tata bardzo mi pomaga w realizowaniu pasji. Od podstawówki kręcę filmy amatorskie z kolegami. Jestem reżyserem i operatorem" - mówi na łamach "Świata Seriali".

Młodego aktora nie interesuje łódzka Filmówka. Marzy, by studiować w Stanach Zjednoczonych, jednak wie, że będzie to wymagało od niego sporo wysiłku.

"Przypuszczam, że nie będzie łatwo się dostać. Najchętniej pojechałbym do Los Angeles. Tam jest ciepło i blisko do pracy" - śmieje się Warchoł.

By spełnić swoje marzenie, musi najpierw przyłożyć się do czekającej go za rok matury. Jego serialowa postać w jesiennych odcinkach "BrzydUli" zmierzy się z egzaminem dojrzałości. Jednak to nie matura będzie Jaśkowi zaprzątać głowę.

"Częściej niż w domu będzie przebywał w biurze Uli i na castingach. Wciągnie go świat mody. Do tego stopnia, że w pewnym momencie zawaha się, czy postawić na maturę, czy karierę. Do rozsądku przemówi mu starsza siostra. Czy na długo, nie wiem..." - opisuje losy swojego bohatera Warchoł.

Aktor ma jednak nadzieję, że jemu matura pójdzie znacznie lepiej, niż bohaterowi, którego gra.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje