BrzydUla

Ocena
serialu
9,7
Super
Ocen: 45161
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"BrzydUla": To będzie emocjonujący finał! Kiedy ostatni odcinek serialu?

Kiedy widzowie zobaczą ostatni odcinek serialu: "BrzydUla 2"? Już wiadomo, że nowe odcinki, które obecnie można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w TVN7, są jednocześnie ostatnimi. Finał serialu zbliża się wielkimi krokami! Kiedy zostanie wyemitowany finałowy odcinek?

Przyjaźń, która wychodzi poza plan zdjęciowy

Na antenie TVN7 emitowany jest właśnie finałowy sezon "BrzydUli". Za aktorami setki dni zdjęciowych, wiele emocji i wspomnień. Julia Kamińska podkreśla natomiast, że wraz z ostatnim klapsem na planie tej produkcji nie zakończą się pewne znajomości.

"Mam dobry kontakt właściwie ze wszystkimi z planu, więc jest to po prostu udana ekipa. Jest sporo wartościowych znajomości, ale moje najbliższe przyjaciółki, które poznałam na planie "BrzydUli", to Monika Fronczek i Paulina Kondrak" - mówiła agencji Newseria Lifestyle Julia Kamińska.

Julia Kamińska szczerze o atmosferze na planie "BrzydUli". Padła deklaracja

Reklama

"BrzydUla": Zmiana w emisji odcinków

Gdy serial powrócił po 10 latach, zdecydowano, że emisja będzie miała miejsce na kanale TVN 7. Na pewnym etapie emisję ograniczono do trzech dni w tygodniu. Ciekawscy mogli także obejrzeć nowe odcinki wcześniej za pośrednictwem platformy Player. Niedawno zwiększono emisję odcinków z trzech do czterech tygodniowo. Za prawą tej decyzji, finał serii nastąpi wcześniej, niż ktokolwiek się spodziewał.

Jak podają "Wirtualne media", losy Dobrzańskich i ich przyjaciół będzie można śledzić do końca maja tego roku. "Jak ustalił portal Wirtualnemedia.pl, TVN7 w ostatnim tygodniu maja br. pokaże finałowy odcinek "BrzydUli 2". Serial pierwotnie miał się zakończyć pod koniec ub.r., ale ze względu na dobre wyniki oglądalności TVN Grupa Discovery postanowiła przedłużyć emisję na pierwsze półrocze tego roku" - można przeczytać na wspomnianej stronie. Już wiadomo, że 26 maja widzowie zobaczą finałowy odcinek "BrzydUli". 

"BrzydUla 2": Małgorzata Socha o finale serialu

"BrzydUla": Definitywne zakończenie?

"BrzydUla 2" pojawiła się w październiku 2020 roku i od tamtej pory jest emitowana na kanale TVN7. Scenarzyści postanowili mocno skomplikować życie głównych bohaterów, a obecnie Dobrzańscy mają trójkę dzieci, problemy w firmie, zdrady i... rozwód! Odbiorcy nie ukrywali, że taki ruch ze strony twórców mocno ich zaskoczył, a z biegiem czasu zaczęło pojawiać się coraz więcej krytycznych uwag pod adresem serialu. Dlatego część widzą z ulgą przyjęła informację o zakończeniu serialu.

Czy koniec "BrzydUli" jest pewny? Okazuje się, że odpowiedź na to pytanie może nastręczyć nieco trudności! W rozmowie z "Wirtualnymi mediami" Katarzyna Mazurkiewicz - szefowa TVN7 - przyznała, iż serial od początku był traktowany jako zamknięty projekt. Czy możliwa jest jednak jego kontynuacja w przyszłości? "Powoli żegnamy się z bohaterami "BrzydUli", ale kto wie - może znowu do nas wrócą, za następne 10 lat" - stwierdziła w rozmowie z portalem Mazurkiewicz.

"BrzydUla 2": Filip Bobek zdradził, jak jego zdaniem potoczą się losy Uli i Marka!

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy