Reklama

"BrzydUla": Odcinek 189. Sebastian zapomni o Violetcie? Agata Turkot dołącza do serialu!

W odcinku 189. "BrzydUli" Sebastian i Marek udadzą się na upragniony wyjazd. Sebastian umówi się na spotkanie z piękną singielką Natalią, która okaże się zupełną przeciwnością Violetty. Olszański będzie dobrej myśli. W tym samym czasie Dobrzańskiego męczą wątpliwości. Czy popełnia błąd?

"BrzydUla": Odcinek 189. Ania martwi się o Bożenkę!

W odcinku 189. "BrzydUla" Ania martwi się o Bożenkę. Kryspin przyznaje jej rację. Bożenka jest oburzona zachowaniem chłopaka - powtarza za żoną Maćka jak papuga. Z jej zdaniem w ogóle się nie liczy!

"BrzydUla": Odcinek 189. Sebastian zapomni o Violetcie?

Sebastian i Marek organizują się w hotelu. Olszański nie potrafi ukryć swojej ekscytacji. Dobrzański nadal czuje się nieswojo - uważa, że popełnia błąd. Niebawem szczęśliwy Sebastian umawia się na spotkanie z singielką Natalią, którą poznał. Jest dobrej myśli - ładna, miła i co najważniejsze, totalne przeciwieństwo Violetty.

Niespodziewanie do drzwi pokoju Marka i Sebastiana puka Natalia (w tej roli gwiazda "Wesela", Agata Turkot) - Singielka, z którą Olszański umówił się na randkę. Natalia i Marek nawiązują nić porozumienia. W tym czasie Ula próbuje się dodzwonić do męża, a Olszański czeka na dziewczynę w umówionym miejscu...

Po rozmowie z Anią Kryspin decyduje się udobruchać Bożenkę. Początkowo dziewczyna nie chce go słuchać, ale w końcu daje mu szansę. Co więcej, postanawia go wykorzystać w realizacji swojego misternego planu!

Zobacz też: Maciej Stuhr wcielił się w Jarosława Kaczyńskiego! Ten filmik to hit!

"BrzydUla": Odcinek 189. Gdzie oglądać?

Premierowy odcinek "BrzydUli" już dziś o 20:00 w Siódemce!

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: BrzydUla

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje