Reklama

"BrzydUla": Kolejny sezon w Siódemce!

Powrót "BrzydUli" okazał się strzałem w dziesiątkę. Od samego początku premierowe odcinki plasują się w czołówce najchętniej oglądanych pozycji w Siódemce oraz na platformie player.pl. Idąc za ciosem, wbrew wcześniejszym planom, szefowie TVN Grupa Discovery postanowili przedłużyć telenowelę o kolejny sezon telewizyjny. Fani "BrzydUli" będą mogli śledzić perypetie swoich ulubionych bohaterów również wiosną!

"BrzydUla": Będzie kontynuacja

Powrót "BrzydUli" niewątpliwie okazał się jednym z najgorętszych wydarzeń telewizyjnych ubiegłego roku. O niesłabnącej popularności serialu świadczą nie tylko słupki oglądalności - w TVN7, TVN oraz w serwisie player.pl - ale także dowody uznania widzów. To właśnie dzięki ich głosom "BrzydUla" została uhonorowana Telekamerą Tele Tygodnia oraz nagrodą czytelników "Party".

Kontynuacja "BrzydUli" oparta jest na oryginalnym pomyśle Piotra Jaska i jego zespołu. Producentkami serialu są: ze strony TVN Grupa Discovery - Karolina Izert ("Singielka", "Pod powierzchnią"), a ze strony FremantleMedia Polska - Grażyna Kozłowska ("Na Wspólnej").

"BrzydUla": Emisja

Reklama

Premierowe odcinki "BrzydUli" od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w Siódemce!

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: BrzydUla

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy