Reklama

"BrzydUla": Julia Kamińska odchodzi z TVN!

Julia Kamińska opublikowała na Instagramie zdjęcie z Filipem Bobkiem i przy okazji...pożegnała się także z widzami!

"BrzydUla 2" szykuje się na koniec sezonu! Nowe odcinki przedstawiające losy Uli (Julia Kamińska) i Marka (Filip Bobek) będą w TV do 21 maja, po czym nastąpi zapowiadana już wcześniej przerwa w emisji serialu.

Aktorzy już udali się na zasłużony odpoczynek, by w czerwcu powrócić na plan zdjęciowy. Zanim to jednak nastąpiło, ekipa po raz ostatni w maju pojawiła się w pracy, a fotografiami z tego czasu podzieliła się w sieci Julia Kamińska, czyli serialowa Urszula Dobrzańska.

Pod ujęciami przedstawiającymi aktorkę w towarzystwie serialowego partnera - Filipa Bobka - Kamińska zamieściła kilka słów skierowanych do fanów "BrzydUli":

"Te zdjęcia zrobiła @koko_eye ostatniego dnia zdjęciowego najbardziej szalonego okresu zdjęciowego, który przeżyłam. To była jazda rollercoasterem bez trzymanki, pod ostrzałem wirusa. Powoli wytracamy rozpęd i wsiadamy do śpiulkolotu. Do zobaczenia w czerwcu" - napisała.

Reklama

Na razie nie wiadomo, kiedy dokładnie "BrzydUla 2" powróci do TV po wakacyjnej przerwie. Pewne jest natomiast, że finałowe odcinki tego sezonu będą pełne emocji! Jak skończy się "BrzydUla 2"? W internecie pojawiły się już streszczenia najbliższych epizodów, z których wynika, że Ula i Marek znów wpadną w pułapkę uczuć.

Nadejdzie bowiem dzień kolejnej rocznicy ślubu Dobrzańskich, jednak "świętowanie" tego czasu w obliczu zbliżającego się rozwodu nie będzie dla nich łatwe. Stąd też Ula przeżyje niemałe zaskoczenie, widząc swojego męża z... bukietem kwiatów! Wiele wskazuje też na to, że Ula i Marek znajdą się w miejscu, które przywoła lawinę wspomnień - czy to pomoże im się pogodzić?

Odpowiedź na to pytanie to słodka tajemnica produkcji, natomiast pewna jest data i godzina emisji nowych odcinków! Gdzie i kiedy oglądać finałowe epizody "BrzydUli 2"? Ostatni, 153. odcinek serialu widzowie będą mogli zobaczyć w TV w piątek 21 maja o godz. 20:00 w TVN7.

Autor: Sabina Obajtek

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje