Reklama

"BrzydUla": Co się stało z "pierwszą" Beatką? Wiemy jak obecnie wygląda!

Kalina Janusiak, wcielająca się w rolę Beatki Cieplak w pierwszym sezonie serialu "BrzydUla", pokazała nowe zdjęcia z wakacji. Fani serialu mogli się dowiedzieć, jak obecnie wygląda 21-latka i co u niej słychać. Janusiak zachwyciła zdjęciami w bikini!

"BrzydUla". Kalina Janusiak jako Beatka Cieplak

Serial: "BrzydUla" powrócił na telewizyjne ekrany po ponad dekadzie! Historia miłości Uli (Julia Kamińska) i Marka (Filip Bobek) tak bardzo spodobała się widzom, że ci nie ustawali w wysyłaniu petycji o kontynuację produkcji. Po kilku latach ich prośby zostały wysłuchane, a obecnie odbiorcy czekają na nowe odcinki, które trafią do TV po wakacjach.

"BrzydUla 2" przyniosła zmiany w obsadzie: oprócz aktorów doskonale znanych z poprzednich części pojawiło się też wiele "nowych twarzy"; do grona twórców dołączyli m.in.: Paulina Kondrak, Piotr Rogucki oraz Nel Kaczmarek. To właśnie ta aktorka wciela się w postać Beatki Cieplak - młodszej siostry Uli. We wcześniejszych odsłonach rola ta przypadała w udziale Kalinie Janusiak, która jako rezolutna kilkulatka skradła serca widzów "BrzydUli". Po zakończeniu swojej przygody z produkcją Kalina nie zdecydowała się jednak na powrót do serialowych korzeni, ale to nie oznacza, że całkowicie zniknęła z mediów - zwłaszcza tych społecznościowych! Instagram Kaliny śledzi spora grupa internautów, a ona sama właśnie tam chętnie publikuje swoje aktualne fotografie. Niedawno opublikowała kadr z wakacji, na którym pozuje w bikini.

Reklama

Zobacz też: Kalina Janusiak: Kiedyś słodka dziewczynka z serialu TVN, a dziś?

Życie po "BrzydUli"

Jak potoczyły się dalsze losy Kaliny Janusiak po "BrzydUli"? W jednym z udzielonych wywiadów dla "Dzień Dobry TVN"  21-latka zdradziła, co u niej słychać:

Kalina Janusiak należy do aktywnych użytkowniczek Instagrama, a jej internetowa galeria zdjęć jest często aktualizowana. Pamiętacie odcinki "BrzydUli" z Kaliną w roli Beatki Cieplak?

Autor: Sabina Obajtek


RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje