Reklama

​Kalina Janusiak: Kiedyś słodka dziewczynka z serialu TVN, a dziś?

W ubiegłym roku po kilku latach przerwy na ekrany wróciła "BrzydUla". Na kolejny sezon swojego ulubionego serialu fani czekali od dawna. Długo nie było wiadomo, kto z oryginalnej obsady pojawi się na planie. Jedną z nieobecnych była Kalina Janusiak, która grała młodszą siostrę Uli. Co się dzisiaj dzieje z młodą aktorką?

Z bohaterami polskiej wersji "BrzydUli" pożegnaliśmy się ponad 10 lat temu. Przez półtora roku emisji telenowela podbiła serca widzów w całym kraju, stając się jednym z najpopularniejszych seriali w historii TVN. Losy Uli Cieplak każdego dnia śledziło ponad 3 mln widzów, którzy wyrazili swoje oddanie, przyznając produkcji aż trzy statuetki Telekamery "Tele Tygodnia" 2010.

Gdy pierwsze informacje o powrocie serialu przedostały się do mediów, fani nie kryli swojej radości. Z czasem okazało się, że siostra głównej bohaterki - Beatka - w najnowszych odcinkach mocno się zmieni!

Reklama

Kalina Janusiak, która dotychczas wcielała się w postać uroczej kilkulatki, postanowiła wycofać się z aktorskiego życia. 20-letnia dziś Janusiak skradła serca widzów jako urocza Beatka Cieplak, siostra głównej bohaterki. Nie wszyscy wiedzieli, że dziewczynka jest córką aktora Artura Janusiaka. Razem z ojcem zagrała w serialu "Hotel pod żyrafą i nosorożcem". 

Dużą popularność zyskała właśnie dzięki "BrzyUli". Po zakończeniu oryginalnej serii młodziutka aktorka zniknęła z ekranów i skupiła się na nauce. Chociaż od czasów "BrzydUli" nie pojawiła się już na ekranie, to pasja do filmu pozostała. 20-latka studiuje bowiem w Warszawskiej Szkole Filmowej. Obecnie pracuje w jednej w warszawskich firm, zajmujących się produkcją filmów. Inną pasją Kaliny Janusiak jest pole dance. Taniec na rurze trenuje już od kilku lat. Jej umiejętności robią ogromne wrażenie.  

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL