BrzydUla

Ocena
serialu
9,7
Super
Ocen: 45161
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"BrzydUla 2": To już koniec serialu! Kiedy emisja ostatniego odcinka?

Zakończyły się prace nad serialem "BrzydUla 2", a aktorzy spotkali się na planie po raz ostatni. Media społecznościowe wciąż zapełniają się podziękowaniami oraz wpisami odnoszącymi się do telewizyjnego projektu. Na kiedy zaplanowano emisję ostatniego odcinka serialu?

Chyba nikt nie lubi pożegnań, a właśnie przed taką chwilą stanęli twórcy serialu "BrzydUla 2". W poniedziałek padł ostatni klaps na planie kontynuacji hitowej produkcji przedstawiającej losy Uli (Julia Kamińska) i Marka (Filip Bobek). "BrzydUla 2" pojawiła się na antenie we wrześniu 2020 roku. będąc kontynuacją popularnego sitcomu sprzed dekady.   

Finał "BrzydUli" został bowiem wyemitowany w grudniu 2009 roku, natomiast pierwszy odcinek "BrzydUli 2" zagościł na antenie TVN7 w październiku 2020 roku. Nic więc dziwnego, że widzowie z niecierpliwością czekali na nowe odcinki, a scenarzyści zafundowali im emocjonalny rollercoaster. Zdrady, rozwód Uli i Marka, problemy "Febo&Dobrzański", kradzieże, oszustwa, a w tym wszystkim... miłość! Wspomniane epizody obfitowały w wiele zaskakujących zdarzeń. Teraz nadszedł czas zakończenia pracy aktorów i całej serialowej ekipy "BrzydUli 2", a także czas podsumowań i pożegnań.

Reklama

"Brzydula 2": Aktorzy żegnają się z serialem

Od wczoraj na Instagramie pojawiają się posty podsumowujące prace nad "BrzydUlą 2". W instagramowych relacjach odtwórczyni głównej roli - Julia Kamińska - dzieliła się ostatnimi chwilami na planie, a następnie zamieściła krótki film ukazujący niepublikowane ujęcia oraz filmiki powstałe podczas kręcenia "BrzydUli 2".

"Ależ bywało trudno, ależ bywało wspaniale. Dziękuję" - wyznała w opisie.

Podobnym nagraniem podzieliła się także Małgorzata Socha, czyli niezapomniana Violetta Kubasińska-Hu.

"Za mną ostatni dzień zdjęciowy w @brzydula.tvn! Kochani, dziękuję wszystkim zaangażowanym w ten serial za fanatyczną współpracę. To dzięki Wam to wszystko się udało! Jesteście wyjątkowi! Wszyscy! Mam nadzieję, że szybko spotkamy się przy innych projektach! Drodzy Widzowie, oglądajcie @brzydula.tvn - wielki finał już niebawem! Specjalnie dla Was. To była prawdziwa przyjemność móc wcielać się w tak barwną postać, jaką jest Violetta" - napisała.

Pamiątkowymi wpisami podzieliły się również m.in.: Katarzyna Ankudowicz oraz Monika Fronczek.

"Brzydula 2": Kiedy emisja ostatniego odcinka?

Kiedy ostatni odcinek serialu: "BrzydUla 2" pojawi się w na antenie TV7? Według najnowszych informacji emisja finałowego epizodu została zaplanowana na czwartek 26 maja, a pokaże go TVN7 (godz. 20). Z kolei użytkownicy sieci korzystający z platformy Player pl. będą mogli zobaczyć go wcześniej - ostatnie cztery odcinki "BrzydUli 2" pojawią się na wspomnianej stronie w piątek 20 maja.

Sabina Obajtek

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Brzydula 2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy