Reklama

BrzydUla

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 31106
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"BrzydUla 2". Kim jest "nowa" Beatka? Siostra Uli mocno się zmieniła!

"BrzydUla 2" znów w TV! W nowych odcinkach serialu nie mogło zabraknąć Beatki - młodszej siostry Uli (Julia Kamińska). Trzeba przyznać, że po latach wspomniana bohaterka mocno się zmieniła! "Pokaże pazury" - mówi o swojej postaci Nel Kaczmarek.

Serial "BrzydUla 2" od samego początku cieszył się sporym zainteresowaniem widzów; jeszcze przed powrotem hitu stacji TVN na telewizyjne ekrany widzowie chłonęli wszelkie informacje z planu. Wtedy też okazało się, że siostra głównej bohaterki - Beatka - w najnowszych odcinkach mocno się zmieni!

Reklama

Kalina Janusiak, która dotychczas wcielała się w postać uroczej kilkulatki, postanowiła wycofać się z aktorskiego życia.

Decyzją produkcji rolę "nowej" Beatki otrzymała 20-letnia Nel Kaczmarek. Od niedawna Nel jest studentką Wydziału Aktorskiego krakowskiej AST. Pojawiła się m.in. w takich produkcjach jak: "Rojst", "1800 gramów", "Motyw" oraz "25 lat niewinności".

Czujni widzowie z pewnością już dostrzegli, że młodsza siostra Uli (Julia Kamińska) ze słodkiej kilkulatki przeistoczyła się w pełną buntu nastolatkę. Jej stosunki z ojcem (Marek Włodarczyk) oraz z Alą (Dorota Pomykała) również nie należą do najłatwiejszych, a - jak wskazują opisy kolejnych odcinków - to dopiero początek!

A co o swojej postaci mówi sama Nel Kaczmarek? "Beatka pokaże pazury i będzie miała wiele barwnych historii, jednak na razie nie mogę zdradzić szczegółów".

"Ta nastoletnia wersja Beatki mi się podoba",

"Nastolatka taka, jakie można spotkać teraz, fajnie, że tego typu sytuacje w codzienności są pokazane, a nie przesłodzone",

"Podoba mi się jej postać dziś"- można przeczytać w komentarzach.

A wy co sądzicie na temat takiej wersji Beatki z "BrzydUli"?

Autor: Sabina Obajtek

RMF

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje