Breaking Bad

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 180
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Bob Odenkirk trafił do szpitala! Gwiazdor "Breaking Bad" zasłabł na planie serialu

Bob Odenkirk zasłabł podczas kręcenia nowych zdjęć do serialu "Better Call Saul" w Nowym Meksyku. Produkcja jest spin-offem serialu "Breaking Bad", a aktor gra w niej główną rolę. Na razie nie jest znany stan zdrowia gwiazdora.

Bob Odenkirk zasłabł podczas pracy nad "Better Call Saul"

Wiadomo, że aktor pracował przy realizacji szóstej, czyli ostatniej części serii "Better Call Saul". Odenkirk dzięki swojej wybitnej roli zdobył liczne nominacje do najbardziej prestiżowych nagród, w tym po cztery do nagród Emmy i do Złotych Globów. Aktor wcielił się w prawnika Saula Goodmana, który próbuje zaistnieć na sądowej scenie w Albuquerque.

We wtorek współpracownicy Odenkirka wezwali karetkę, aktor został zabrany do szpitala, gdzie spędził zdrowie. Do tej pory nie wiadomo, co było przyczyną zasłabnięcia i w jakim stanie jest obecnie aktor.

Reklama

Pozostałe role Boba Odenkirka

W lipcu na ekrany kin wszedł jego najnowszy film - thriller "Nikt". Odenkirk wcielił się w nim w przechodnia, który jest świadkiem, jak grupa mężczyzn atakuje kobietę, więc podejmuje interwencję. Tym samym staje się celem narkotykowego bossa. Film zdobył pozytywne recenzje krytyków i okazał się kasowym przebojem.

Zobacz też: "Breaking Bad": Gwiazdor twierdzi, że ludzie wkrótce zapomną o serialuswiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy