Reklama

Patricia Kazadi odsłoniła za dużo w skąpym bikini od Ewy Chodakowskiej? Wylał się hejt!

Patricia Kazadi swoje tegoroczne wakacje spędza w Grecji, na malowniczej wyspie Santorini. W trakcie urlopu nie rezygnuje z aktywności w mediach społecznościowych i dzieli się z fanami kolejnymi fotografiami. Ponieważ pogoda dopisuje, aktorka i piosenkarka najczęściej pozuje przed obiektywem aparatu jedynie w bikini. 33-latka szczególnie ulubiła sobie kostiumy kąpielowe od Ewy Chodakowskiej.

Patricia Kazadi skrytykowana za miniaturowe bikini

Patricia Kazadi, odpoczywając w Grecji, nie zapomina o fanach i na bieżąco zdaje im relację ze swojego zagranicznego wyjazdu. 230 tysiącom obserwatorów na Instagramie pochwaliła się ostatnio pełnymi słońca kadrami znad basenu. 33-latka zapozowała do zdjęć w bardzo kusym bikini, które można znaleźć w ofercie stworzonej przez Ewę Chodakowską marki Mission Swim. Trenerka poczuła się wywołana do tablicy i szybko skomentowała udostępnione przez Patricię fotografie.

"Uuu! Moje ulubione bikini ever! Pati, ty powinnaś chodzić tylko w bikini" - nie szczędziła pochlebstw.

Reklama

"Moje też! Uwielbiam je, i te linie robią takie kształty! The best" - odpisała zachwycona Kazadi.

Choć wiele osób podzieliło zdanie Ewy Chodakowskiej, to wakacyjne zdjęcia znad basenu sprowadziły na Patricię Kazadi także nieco negatywnych komentarzy. Zdaniem niektórych bikini, które włożyła piosenkarka, odsłoniło zdecydowanie zbyt wiele.

"O kurczę, już bardziej wyciętych majteczek chyba nie dało się założyć?"

"Wszystko super, tylko ten kostium wygląda jak dla 5-letniej dziewczynki... Dziwacznie to wygląda" - zaczęli komentować obserwatorzy.

Zobacz też: Patricia Kazadi zachwyca w bikini! Aktorka pręży ciało na greckich wakacjach

Patricia Kazadi i Ewa Chodakowska odpowiadają hejterom

Patricia Kazadi przyjęła krytykę z podniesionym czołem, dzielnie odpisując internautom. Artystka nie uniknęła niestety również hejtu. Gdy jeden z komentujących w niewybredny sposób skomentował jej wygląd, nazywając ją "tłustą", 33-latka także nie przeszła obojętnie i napisała:

"Dziękuję"

O wiele bardziej stanowczo zareagowała Ewa Chodakowska. Trenerka stanęła w obronie Patricii, nie pozostawiając na autorze bezpardonowego komentarza suchej nitki.

"Napisał cienki koleś bez twarzy. Na żywo nawet byś nie jęknął, za to w necie... Za wysokie progi, mistrzu. Idź lepiej nad sobą popracuj, zamiast się bawić w internety" - poleciła hejterowi Chodakowska.

Zobacz też: Co się dzieje z Patricią Kazadi? Dlaczego zniknęła z TV?

Autor: Maria Staroń

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje