Ranczo

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 75873
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Co się dzieje z Patricią Kazadi? Dlaczego zniknęła z TV?

Patricia Kazadi jest kobieta wielu talentów. Przez kilka lat niemal nie schodziła z ekranów oraz czerwonych dywanów. W ostatnim czasie jej sława jednak przycichła. Co się stało z piękną gwiazdą?

Patricia Kazadi od kilkunastu lat jest związana z polskim show-biznesem. Pracowała jako aktorka, prezenterka, nagrała też kilka albumów muzycznych. Jej mama pochodzi z Polski, ojciec z Demokratycznej Republiki Konga. Aktorka chętnie opowiada o ich pierwszym spotkaniu. Rodzice Kazadi poznali się na studiach. 

"Tata spotkał mamę na schodach w akademiku w Lublinie już drugiego dnia po przyjeździe. Ona studiowała w Wyższej Szkole Muzycznej, grała na fortepianie i na akordeonie, on był studentem politechniki. Zakochał się od pierwszego wejrzenia, ale ona była niedostępna i udawała, że nie zwraca na niego uwagi. Zdobył ją sposobem" - wyznała w rozmowie z magazynem "Viva!".

Reklama

Przyszła gwiazda urodziła się 17 marca 1988 roku w Warszawie. Już od dziecka przejawiała zdolności artystyczne. Mając 10 lat dołączyła do dziecięcego zespołu muzycznego "Tintilo". Przez następne lata brała udział w wielu konkursach muzycznych. W telewizji zadebiutowała w 2002 występem w programie "Szansa na sukces" z udziałem zespołu Szwagierkolaska. Cały czas ciężko pracowała na swój sukces. 

"Kiedy dorastałam, mama mówiła mi, że to jest taki renesansowy styl wychowania dzieci, że próbują różnych rzeczy, od tenisa po pianino. Zawsze podobało mi się, kiedy ktoś był wszechstronnie uzdolniony, choćby mówił w kilku językach. Imponowało mi to i też chciałam taka być. Uważam, że jeżeli człowiek jest młody, powinien rozwijać się na wielu płaszczyznach - a później w wieku 30-40 lat wybrać co chce robić na stałe. Musimy pamiętać, że ja zaczęłam karierę bardzo wcześnie, bo w wieku trzech lat i wiadomo, że w trakcie dorastania próbowałam różnych rzeczy, myślę że to jest totalnie naturalne i broń Boże tego nie żałuję. Na dzień dzisiejszy moje najważniejsze dziedziny aktywności to telewizja, aktorstwo i muzyka, z tym, że muzyka jest u mnie i zawsze była na pierwszym miejscu" - mówiła w rozmowie z "Gazetą Krakowską". 

W wieku 17 lat została najmłodszą prezenterką stacji TVN Lingua. Po latach wspominała, że trafiła tam trochę przez przypadek. Została zauważona podczas jednej z akcji charytatywnych i zaproszona na casting. Później z prowadzącej stała się współautorką tekstów oraz autorką scenariuszy do programu. Po tym młoda gwiazda zaczęła wspinać się na szczyt. Prawdziwą popularność zdobyła jako prowadząca "You Can Dance". 

Mimo młodego wieku była do tego bardzo dobrze przygotowana. Przez kilka lat niemal nie znikała z ekranów. Była prezenterką, aktorką, tancerką i piosenkarką. Pracowała niemal non-stop. Wystąpiła m.in. w "Na Wspólnej", "Daleko od noszy", "Fali zbrodni", "Egzaminie z życia" czy "Ranczu". Pojawiała się głównie w telewizji, ale ma na swoim koncie również role filmowe. 

"Jeżeli chodzi o film to na pewno "Święty Interes", dzięki któremu dostałam nominację na festiwalu w Gdyni za najlepszą rolę drugoplanową. Jeśli chodzi o serial, to zdecydowanie najpiękniejsza przygodą był "Bodo". Zawsze marzyłam o tym, żeby zagrać postać, która autentycznie istniała" - odpowiadała pytana o swoje ulubione role.  

Od pewnego czasu Patricia Kazadi nie pojawia się tak często w telewizji. Nigdy nie ukrywała, że jej największą pasją jest muzyka i to właśnie na tej dziedzinie chce się skupić. "Dotąd ludzie kojarzyli mnie jako dziewczynę od wszystkiego. Jakiś czas temu świadomie zrezygnowałam z prowadzenia programów telewizyjnych, choć ciekawych propozycji nie brakowało. Postanowiłam się wyciszyć na kilka miesięcy, żeby już za chwilę ponownie dać się poznać jako wokalistka. Muzyka jest czymś, co kocham najbardziej, i to z nią chciałabym być kojarzona" - opowiadała "Super Expressowi". W 2020 roku wróciła na ekrany  w mini-serialu "Kwarantanna". 

Artystka jest aktywną uczestniczką Instagrama, na którym pokazuje się od prywatnej strony. Wielokrotnie na własnej skórze przekonała się jak bardzo dotkliwe mogą być komentarze internautów. 32-latka dorastała na oczach całej Polski i wielokrotnie jej wizerunek był komentowany przez media plotkarskie. Dlatego postanowiła wykorzystać swoją popularność, by pokazać, że każdy walczy z kompleksami. W 2019 roku stworzyła akcję #kazadiSELFCAREchallenge. 

"Pomysł na challenge rodził się w mojej głowie od dłuższego czasu. Ostatnie 3 lata to czas gdzie troszkę o sobie zapomniałam. Skupiając się na uszczęśliwianiu innych, zapomniałam o tym co sprawia mi radość, swoich pasjach, o zdrowiu, o swoim ciele. Podczas projektu pragnę uleczyć i zadbać o każdy z aspektów, składających się na mnie jako całość. Gdy dbasz o siebie, jesteś dla siebie priorytetem tym więcej możesz dać z siebie innym". 

"Chcę nauczyć się miłości i szacunku do siebie. Pierwszym etapem jest moje ciało. Za namową Ewy Chodakowskiej wrzucam before a nie after. Tu nie chodzi o odchudzanie, zależy mi na samoakceptacji, żeby czuć się dobrze w swoim ciele i być może swoją historią dodać odwagi innym. Pamiętajmy, że to ile ważymy, jaki mamy rozmiar nie definiuje naszej wartości. Jednak ważne by czuć się zdrowo i być w formie" - napisała wtedy na swoim Instagramie. Challange został przyjęty z entuzjazmem przez fanów aktorki. Od tamtej pory Kazadi pokazuje, że warto pokochać samą siebie. Niezależnie od rozmiaru, koloru skóry czy wiary. swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy