Reklama

Ranczo

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 26777
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Co się dzieje z Patricią Kazadi? Dlaczego zniknęła z TV?

Patricia Kazadi jest kobieta wielu talentów. Przez kilka lat niemal nie schodziła z ekranów oraz czerwonych dywanów. W ostatnim czasie jej sława jednak przycichła. Co się stało z piękną gwiazdą?

Patricia Kazadi od kilkunastu lat jest związana z polskim show-biznesem. Pracowała jako aktorka, prezenterka, nagrała też kilka albumów muzycznych. Jej mama pochodzi z Polski, ojciec z Demokratycznej Republiki Konga. Aktorka chętnie opowiada o ich pierwszym spotkaniu. Rodzice Kazadi poznali się na studiach. 

Reklama

"Tata spotkał mamę na schodach w akademiku w Lublinie już drugiego dnia po przyjeździe. Ona studiowała w Wyższej Szkole Muzycznej, grała na fortepianie i na akordeonie, on był studentem politechniki. Zakochał się od pierwszego wejrzenia, ale ona była niedostępna i udawała, że nie zwraca na niego uwagi. Zdobył ją sposobem" - wyznała w rozmowie z magazynem "Viva!".

Przyszła gwiazda urodziła się 17 marca 1988 roku w Warszawie. Już od dziecka przejawiała zdolności artystyczne. Mając 10 lat dołączyła do dziecięcego zespołu muzycznego "Tintilo". Przez następne lata brała udział w wielu konkursach muzycznych. W telewizji zadebiutowała w 2002 występem w programie "Szansa na sukces" z udziałem zespołu Szwagierkolaska. Cały czas ciężko pracowała na swój sukces. 

"Kiedy dorastałam, mama mówiła mi, że to jest taki renesansowy styl wychowania dzieci, że próbują różnych rzeczy, od tenisa po pianino. Zawsze podobało mi się, kiedy ktoś był wszechstronnie uzdolniony, choćby mówił w kilku językach. Imponowało mi to i też chciałam taka być. Uważam, że jeżeli człowiek jest młody, powinien rozwijać się na wielu płaszczyznach - a później w wieku 30-40 lat wybrać co chce robić na stałe. Musimy pamiętać, że ja zaczęłam karierę bardzo wcześnie, bo w wieku trzech lat i wiadomo, że w trakcie dorastania próbowałam różnych rzeczy, myślę że to jest totalnie naturalne i broń Boże tego nie żałuję. Na dzień dzisiejszy moje najważniejsze dziedziny aktywności to telewizja, aktorstwo i muzyka, z tym, że muzyka jest u mnie i zawsze była na pierwszym miejscu" - mówiła w rozmowie z "Gazetą Krakowską". 

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama