Reklama

Bodo

Ocena
serialu
6,4
Niezły
Ocen: 426
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Bodo": Antoni Królikowski zakochał się w młodziutkiej aktorce...

Antoni Królikowski, którego wkrótce zobaczymy w roli przedwojennego amanta w serialu "Bodo", oficjalnie potwierdził, że znów jest zakochany! Jego wybranka to młodziutka Katarzyna Sawczuk, czyli Zosia z "Czasu honoru".


Reklama


- Wakacje czas zacząć, love, Bałtyk - napisał Antoni Królikowski pod romantycznym zdjęciem, na którym przytula Katarzynę Sawczuk, a które zamieścił na swej tablicy na jednym z portali społecznościowych.

O tym, że serialowy Eugeniusz Bodo spotyka się z 18-letnią Kasią, media plotkarskie po raz pierwszy poinformowały zaledwie kilka dni temu, ilustrując newsy na temat nowej pary polskiego show-biznesu zdjęciami wykonanymi przez paparazzi. Ani jednak Antoni, ani Katarzyna nie potwierdzili, że rodzi się między nimi uczucie... Dopiero w niedzielę podczas gali z okazji 70-lecia Radia Gdańsk stało się jasne, iż są sobie bardzo bliscy i nie zamierzają tego ukrywać.

Chętnie pozowali fotoreporterom, nie odstępowali się nawet na krok i sprawiali wrażenie, jakby świata nie widzieli poza sobą! Zdjęcie, które Antoni Królikowski pokazał na Facebooku następnego dnia, to dowód na to, że znalazł wreszcie dziewczynę swoich marzeń!

Antoni Królikowski był już kiedyś gotowy na założenie rodziny - jego związek z Laurą Breszką, czyli Magdą z mazurskiej sagi "Nad rozlewiskiem", wydawał się bardzo poważny i wszystko wskazywało, że aktorska para stanie na ślubnym kobiercu. Niestety, po dwóch latach bycia razem rozstali się... Antoni związał się potem z modelką Samuelą Górską i aktorką Joanną Jarmołowicz, ale żadnej z nich nie udało się zatrzymać aktora przy sobie na dłużej niż na kilka tygodni.

Podobno Antoni Królikowski, już spotykając się z Samuelą i Joanną, skrycie wzdychał do Kasi Sawczuk, którą poznał na planie filmu "Miasto44" i która od pierwszego wejrzenia bardzo mu się spodobała...

Katarzynę Sawczuk poznali już rodzice Antoniego - Małgorzata Ostrowska-Królikowska, czyli Grażyna Lubicz z "Klanu" i Paweł Królikowski, czyli Kusy z "Rancza", który nigdy nie ingerowali w życiowe wybory syna i lubili każdą z jego dziewczyn. Oboje trzymają kciuki, by Antek wreszcie znalazł prawdziwe szczęście.

Dowiedz się więcej na temat: Antoni Królikowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje