Bodo

Ocena
serialu
6,4
Niezły
Ocen: 421
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Antoni Królikowski zastąpił Macieja Musiała w show "Kocham Cię, Polsko!"

To już pewne! Antoni Królikowski, czyli młody Eugeniusz Bodo z serialu "Bodo", został nowym kapitanem w programie "Kocham Cię, Polsko!" i zastąpił w tej roli Macieja Musiała, czyli Tomka Boskiego z "rodzinki.pl".

Kiedy jesienią ubiegłego roku Maciej Musiał odebrał indeks krakowskiej szkoły teatralnej i rozpoczął studia na wydziale aktorskim tej uczelni, wiadomo było, że będzie musiał zrezygnować z udziału w show "Kocham Cię, Polsko!". Władze TVP2 długo zastanawiały się, kto mógłby go godnie zastąpić, a wśród kandydatów na zwolnione przez Maćka miejsce znalazł się m.in. Adam Zdrójkowski, czyli Kuba Boski z "rodzinki.pl".

Reklama

Dziś już możemy potwierdzić, że w programie, którego gospodynią jest Barbara Kurdej-Szatan, czyli Joanna Tarnowska z "M jak miłość", naprzeciw Tomasza Kammela stanie Antoni Królikowski. To właśnie on został powołany na stanowisko kapitana w "Kocham Cię, Polsko!" i wiosną co tydzień poprowadzi do boju złożone z gwiazd drużyny.

Antoni Królikowski miał już kilka razy okazję udowodnić, że świetnie nadaje się do roli prowadzącego telewizyjnego show. Był gospodarzem programu "SuperSTARcie", poprowadził  kilka odcinków "Mów do mnie mistrzu", ma też na swoim koncie rolę konferansjera na Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

28-letni aktor związany jest z telewizją od... 24 lat. Był czteroletnim brzdącem, gdy po raz pierwszy stanął przed kamerą na planie polsko-francuskiego filmu telewizyjnego "C'est mon histoire", a w dniu, w którym stał się pełnoletni, mógł się już pochwalić rolami w serialach "Pogoda na piątek", "Twarzą w twarz", "Kryminalni" i "Czas honoru" oraz w filmie "Lejdis". Dziś jest jednym z najpopularniejszych polskich aktorów swojego pokolenia i praktycznie nie schodzi z planów kolejnych produkcji.

W tym roku Antoni Królikowski nominowany był do Telekamery "Tele Tygodnia" w kategorii Nadzieja Telewizji (zajął trzecie miejsce z wynikiem 15,72 procent głosów i musiał ustąpić miejsca Marcelinie Zawadzkiej oraz... Adamowi Zdrójkowskiemu).

O tym, czy Antoni Królikowski sprawdzi się w roli następcy Macieja Musiała w "Kocham Cię, Polsko!", przekonamy się już w marcu, kiedy to jeden z najpopularniejszych programów TVP wróci na antenę Dwójki.

Reklama

Reklama

Reklama