Reklama

Blondynka

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 726
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Magda Schejbal znów gra w serialu. Mamy jej zdjęcia z planu!

Prawie dwa lata po urodzeniu córeczki i wielkiej awanturze z producentami "Szpilek na Giewoncie" Magdalena Schejbal wróciła do pracy! Gra Jagnę w "Blondynce 2". Mamy zdjęcia z planu!


Reklama

Nie sprawdziły się plotki, jakoby Magdalena Schejbal miała zastąpić Julię Pietruchę w roli Sylwii Kobus w 2. serii "Blondynki". Julia wciąż będzie największą atrakcją serialu, do realizacji którego TVP wróciła po prawie czteroletniej przerwie...

Magda Schejbal natomiast wcieli się w Jagnę - koleżankę głównej bohaterki, barwną, energiczną i zdecydowaną dziewczynę, na której przyjaciółki z serialowych Majaków zawsze mogą polegać. Jagna pojawiła się już w kilku odcinkach 1. serii "Blondynki", ale teraz jej rola została bardzo rozbudowana, a grana przez nią postać będzie jedną z najważniejszych w "Blondynce 2".

- Można powiedzieć, że świat o mnie zapomniał - mówiła niedawno w wywiadzie Magdalena Schejbal, która przez ostatnie dwa lata nie mogła znaleźć pracy w żadnym filmie i serialu.

Aby w ogóle zarabiać na utrzymanie, Magda zgodziła się zostać jurorką w programie "Kilerskie karaoke", ale ta "rola" z pewnością nie jest dla niej powodem do dumy... Aktorka  dostała też malutki epizodzik w dwóch odcinkach "Prawa Agaty" (wcieliła się w prokurator Kowalik), ale kilka dni przed kamerą wcale nie zaspokoiło jej ogromnego apetytu na granie!

Rola Jagny w "Blondynce 2" jest dla Magdaleny Schejbal szansą na odbudowanie kariery, która praktycznie legła w gruzach po tym, jak aktorka oskarżyła publicznie producentów "Szpilek na Giewoncie" o to, że znęcali się nad nią na planie, przez co omal nie poroniła...

Nowe odcinki "Blondynki" TVP 1 emitować będzie na swojej antenie od września.

Zajrzyjcie do naszej galerii - znajdziecie w niej zdjęcia Magdaleny Schejbal z planu serialu w Supraślu. 

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Blondynka | seriale | Magdalena Schejbal

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje