Reklama

Blondynka

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 755
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"Blondynka": Andrzej Grabowski po operacji gra o kulach!

Andrzej Grabowski, którego po wakacjach po raz kolejny oglądać będziemy jako wójta Traczyka w "Blondynce", od kilku dni jest już w Supraślu, gdzie powstają zdjęcia do 3. serii serialu. Jak informowaliśmy kilka tygodni temu, aktor zmuszony jest grać... o kulach, ale - choć każdy krok sprawia mu wielki ból - cieszy się z powrotu na Podlasie.Reklama

Andrzej Grabowski to prawdziwy twardziel! Niedawno przeszedł drugą już w ciągu 4 lat operację biodra, porusza się o kulach i cierpi z powodu bólu, jaki niemal bez przerwy daje mu się we znaki, ale nawet na chwilę nie przestaje pracować.

Kilka dni temu zjawił się w Supraślu na Podlasiu, by po raz trzeci wcielić się w wójta Traczyka w "Blondynce". Z powodu częściowej niesprawności aktora, scenarzyści serialu zdecydowali, że także bohater, którego gra, zostanie... rekonwalescentem dochodzącym do formy po przebytej operacji biodra, w czym pomagać mu będzie piękna masażystka Oksana (Olga Sumskaja).

Andrzej Grabowski nie lubi narzekać na swój los, potrafi żartować nawet z choroby, z którą boryka się już od kilku lat. W 2010 roku, tuż po premierze 1. serii "Blondynki", przeszedł skomplikowaną operację stawu biodrowego. Lekarze w szpitalu w Piekarach Śląskich wszczepili mu endoprotezę.

- Ludziom po pięćdziesiątce zdarzają się kontuzje - mówił wtedy, dodając, że widocznie w przeszłości nie dość dobrze dbał o swoje stawy biodrowe, więc one teraz mszczą się na nim.

Okazało się, że zabieg, jaki przeszedł, nie sprawił, że w pełni odzyskał sprawność. Andrzej Grabowski zdecydował się więc na kolejną operację biodra.

Jak informowaliśmy niedawno, zgodził się - mimo choroby - ponownie wcielić w wójta Traczyka, ale uprzedził twórców "Blondynki", że będzie grał o kulach.

- Na co oni powiedzieli: "No dobra, napiszemy, że wójt miał operację biodra" - opowiadał w wywiadzie.

Zajrzyjcie do naszej galerii - jako pierwsi publikujemy zdjęcia Andrzeja Grabowskiego o kulach z planu 3. serii "Blondynki".

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Blondynka | Andrzej Grabowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje