Reklama

Blindspot

Ocena
serialu
8,8
Bardzo dobry
Ocen: 45
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Blindspot: Mapa zbrodni": Sezon drugi od 5 stycznia na Canal+

Znaleziona w centrum Nowego Jorku wytatuowana kobieta staje się kluczem do rozwiązania szeregu zagadek kryminalnych. Jak potoczą się jej losy po włączeniu się do sprawy CIA. W roli głównej znana z ekranizacji komiksów Marvela "Thor" Jaimie Alexander.

"Blindspot. Mapa zbrodni" to historia cierpiącej na amnezję Jane Doe, zostaje znaleziona na Time Square zamknięta w torbie. Jej ciało niemal w całości jest pokryte tatuażami.

Reklama

To dzięki nim kobieta powoli odkrywa swoją przeszłość... Jak się okazuje, rysunki, teksty i liczby to nie tylko wskazówki, które prowadzą do ustalenia tożsamości Jane Doe, ale również klucz do rozwiązania wielu zagadek kryminalnych. 

W drugim sezonie Jane Doe zostaje przejęta przez przez CIA. Na jaw wychodzi również największa tajemnica pierwszego sezonu, czyli prawdziwa tożsamość kobiety - jej historia, to skąd się wzięła oraz z kim i gdzie się wychowała.

Po tym odkryciu Jane stanie przed wieloma dramatycznymi wyborami.

W drugim sezonie pojawiają się też nowe postacie, a najważniejszą z nich będzie agentka NSA Nas Kamal (Archie Panjabi). 

W postać tajemniczej Jane Doe ponownie wcieliła się piękna Jaimie Alexander, dla której była to pierwsza główna rola. Widzowie, a zwłaszcza fani ekranizacji komiksów Marvela, pamiętają ją jako Lady Sif, wojowniczą boginię Asgardu w filmach "Thor" (2011) i "Thor: Mroczny świat" (2013).

Wcześniej aktorka grała również w serialach, takich jak "Kyle XY" i "Agenci T.A.R.C.Z.Y.". Na planie "Blindspot: Mapy zbrodni" partneruje jej znany m.in. z serialu "Kontra: Operacja świt" Sullivan Stapleton.

5 stycznia 2017 roku zostaną wyemitowana dwa pierwsze odcinki 2. sezonu (odc. 1 o 22.00; odc. drugi - o 22.45).

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje