White Lotus

Biały Lotos

Ocena
serialu
7
Dobry
Ocen: 6
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Biały Lotos": Wszystko, co wiemy o trzecim sezonie. Akcja będzie rozgrywać się w Azji

Drugi sezon "Białego Lotosu" okazał się wielkim hitem HBO Max. Nic dziwnego, że potwierdzono powstanie trzeciej odsłony. Na ten moment wiadomo, że akcja nowych odcinków będzie miała miejsce w Azji. Jacy bohaterowie mogą powrócić i o czym będzie trzeci sezon?

"Biały Lotos": O czym jest serial?

"Biały Lotos" to serialowa antologia, której każdy sezon opowiada inną historię. Skupiają się one na ludziach, którzy spędzają wakacje w pięciogwiazdkowych hotelach w różnych częściach świata. W pierwszym sezonie bohaterowie serialu zawitali na Hawaje, w drugim akcja rozgrywa się na Sycylii.

"Biały Lotos": Powstanie trzeci sezon

Pierwsze sezon serialu "Biały lotos" dość nieoczekiwanie stał się wielkim hitem. Nic więc dziwnego, że zdecydowano wtedy, że powstanie kontynuacja, choć już z nowymi aktorami. Ostatni odcinek drugiego sezonu obejrzało ponad 4 miliony widzów. W listopadzie dowiedzieliśmy się, że HBO złożyło zamówienie także na trzeci sezon.

Reklama

"Biały Lotos": Akcja trzeciego sezonu będzie miała miejsce w Azji

Biorąc pod uwagę imponującą liczbę widzów drugiego sezonu, nie jest zaskoczeniem, że trzeci sezonu "Białego Lotosu" został już potwierdzony. Chociaż zdjęcia jeszcze się nie rozpoczęły, a obsada nie została ogłoszona, twórca Mike White dał trochę wglądu w to, czego fani mogą się spodziewać w nowych odcinkach.

Mike White powiedział HBO, że trzecia część może skupiać się na "wschodniej religii i duchowości" i prawdopodobnie będzie miała miejsce w Azji.

Twórca ujawnił, że rozważał Japonię jako możliwą lokalizację dla drugiego sezonu "Białego Lotosu", lecz ostatecznie zdecydował się na Włochy. Mógłby ponownie odwiedzić Japonię w nadchodzącym sezonie. 

"Biały Lotos": Jacy bohaterowie mogą powrócić w trzecim sezonie? [spoilery]

White wypowiedział się też na temat Jennifer Coolidge, której postać Tanyi łączy obydwa sezony "Białego Lotosu". Jakie są szanse na to, że pojawi się również w trzecim sezonie?

Twórca wspomniał także, że w następnym sezonie może powrócić postać Portii (Haley Lu Richardson), by rozwikłać zagadkę śmierci swojej szefowej. Wspomniał również męża Tanyi, Grega (Jon Gries). Być może uda się również zaangażować Jennifer Coolinge, skupiając się na jednej z wcześniejszych podróży Tanyi.

Czytaj więcej: "The Last of Us": Oryginalni odtwórcy roli Joela i Ellie musieli być częścią serialu

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Biały Lotos

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy