The Last of Us

Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 57
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"The Last of Us": Oryginalni odtwórcy roli Joela i Ellie musieli być częścią serialu

W sieci ukazał się fragment wywiadu, w którym Neil Druckmann, Troy Baker i Ashley Johnson wypowiadają się na temat swojego udziału w ekranizacji "The Last of Us". Mówią także o najtrudniejszym zadaniu przy kręceniu tej produkcji oraz rolach Perdo Pascala i Belli Ramsey.

"Kiedy zaczęliśmy prace nad serialem, jedną z pierwszych rzeczy, jakie uzgodniliśmy na spotkaniu z Craigiem było to, że Ashley i Troy muszą być częścią tego projektu" - mówi w wywiadzie udostępnionym na kanale YT "Preylite" Neil Druckmann, szef studia Naughty Dog i jeden z twórców "The Last of Us". "Pomogli stworzyć Joela i Ellie, więc chcieliśmy, aby wzięli udział w serialu, a ich role były duże, a nie epizodyczne czy w stylu mrugnięcia do fanów".

Reklama

Troy Baker i Ashley Johnson (aktorzy głosowi, którzy użyczali głosu Ellie i Joelowi w grze) wspominali, że musieli utrzymać wszystko, co związane z serialem, w tajemnicy. Jedyną informacją, jaką mogli się podzielić była... data premiery. Troy jest pełen uznania dla ekipy, której członkowie również są fanami gry i jak najmocniej angażowali się w produkcję.

Ashley Johnson ("Blindspot", "The Legend of Vox Machina") dodała, że wcielający się w bohaterów serialu Pedro Pascal i Bella Ramsey są perfekcyjni w swoich rolach. Johnson nie jest jednak w pełni opisać uczucia, jakie towarzyszyło jej podczas obserwowania ich gry. Dodaje, że nie tylko udało im się tchnąć życie w bohaterów gry,  ale dać im coś więcej.

"The Last of Us": Fabuła serialu

"Historia przedstawiona w "The Last of Us" rozgrywa się dwadzieścia lat po tym, jak współczesna cywilizacja została zniszczona. Joel, zaprawiony w bojach ocalały, zostaje zatrudniony do przemytu z opresyjnej strefy kwarantanny 14-letniej dziewczynki, Ellie. To, co zaczyna się jako niewielkie zadanie, wkrótce staje się brutalną, łamiącą serce podróżą po Stanach Zjednoczonych. Wyprawą, w której by przetrwać, mogą polegać wyłącznie na sobie nawzajem" - czytamy w opisie HBO Max.

"The Last of Us": Obsada serialu

W "The Last of Us" główne role zagrają: Pedro Pascal (Joel), Bella Ramsey (Ellie), Anna Torv (Tess), Gabriel Luna (Tommy), Merle Dandridge (Marlene), Nico Parker (Sara), Nick Offerman (Bill), Murray Bartlett (Frank), Jeffrey Pierce (Perry).

Zobacz też:

"Outlander": Świąteczny prezent dla fanów! Poznaliśmy datę premiery 7. sezonu

"Wiedźmin: Rodowód krwi": Tajemnicza scena po napisach! Kto pojawia się w serialu?

"Różowe lata 90.": Ashton Kutcher i Mila Kunis wracają w serialu Netfliksa!

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: The Last of Us | HBO Max: Seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy