White Lotus

Biały Lotos

Ocena
serialu
7
Dobry
Ocen: 6
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Biały Lotos": Jennifer Coolidge zdradziła kluczowy punkt fabuły podczas przemówienia [spoilery]

Jennifer Coolidge, gwiazda serialu "Biały Lotos" zszokowała podczas przemowy po otrzymaniu nagrody w kategorii najlepszej aktorki drugoplanowej w serialu limitowanym lub filmie telewizyjnym na ceremonii rozdania Złotych Globów. 61-latka zdradziła duży spoiler dotyczący fabuły drugiego sezonu. Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać. [SPOILERY]

Jennifer Coolidge podczas gali rozdania Złotych Globów odbierała nagrodę dla najlepszej aktorki drugoplanowej w serialu limitowanym lub filmie telewizyjnym. Podczas przemówienia zdradziła kluczowy punkt fabularny z finału drugiego sezonu "Białego Lotosu".

Przyjmując nagrodę, Coolidge ujawniła, że jej postać umiera. Podczas podziękowania dla Mike'a White'a, twórcy "Białego Lotosu", Jennifer Coolidge powiedziała: "On sprawia, że ludzie chcą żyć dłużej, a ja nie [żyłam - przyp. red]", co odnosi się do losu jej postaci z serialu. Aktorka od razu zorientowała się, że zdradziła za wiele i w spontanicznej reakcji, przeklęła do mikrofonu.

Reklama

Niektórzy widzowie byli sfrustrowani nieoczekiwanym spoilerem. Na Twitterze można przeczytać:

Mimo zamieszania wokół spoilerów, fani aktorki są zachwyceni jej zwycięstwem i przede wszystkim - przemową. Coolidge była wyraźnie wstrząśnięta otrzymaniem nagrody, lecz mimo to, skradła show. Swoim przemówieniem udało jej się rozbawić zebranych na ceremonii. 

"Biały Lotos": O czym jest serial?

"Biały Lotos" to serialowa antologia, której każdy sezon opowiada inną historię. Skupiają się one na ludziach, którzy spędzają wakacje w pięciogwiazdkowych hotelach w różnych częściach świata. W pierwszym sezonie bohaterowie serialu zawitali na Hawaje, w drugim akcja rozgrywa się na Sycylii.

Czytaj więcej: 

Theo James o serialu "Biały Lotos 2": Co się kryje pod amerykańskim snem?

SkyShowtime z tytułami od HBO Max. Co zobaczymy na nowej platformie?

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Biały Lotos | Jennifer Coolidge

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama