Biały Lotos White Lotus

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 14
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Biały Lotos": Co wiemy o trzecim sezonie? Ujawniono szczegóły, dotyczące obsady

Co z trzecim sezonem "Białego Lotosu"? Widzowie będą musieli wykazać się cierpliwością, ponieważ nowa odsłona jest na wczesnych etapach produkcji. Wiadomo, że akcja będzie rozgrywać się w Tajlandii. Ujawniono drobne szczegóły, dotyczące bohaterów.

"Biały Lotos" to serialowa antologia, której każdy sezon opowiada inną historię. Skupiają się one na ludziach, którzy spędzają wakacje w pięciogwiazdkowych hotelach w różnych częściach świata. W pierwszym sezonie bohaterowie serialu zawitali na Hawaje, w drugim akcja rozgrywa się na Sycylii.

Pierwszy sezon serialu "Biały Lotos" dość nieoczekiwanie stał się wielkim hitem. Nic więc dziwnego, że zdecydowano wtedy, że powstanie kontynuacja, choć już z nowymi aktorami.

"Biały Lotos": Co wiemy o trzecim sezonie?

Nowa odsłona serialu jest na wczesnych etapach produkcji. Wiemy, że trzeci sezon "Białego Lotosu" będzie rozgrywał się w Tajlandii. Tematem nadchodzących odcinków ma być "satyryczne i zabawne spojrzenie na śmierć oraz wschodnią religię i duchowość". Twórca serialu Mike White zdradził, że trzeci sezon będzie "dłuższy, większy i bardziej dziki".

Reklama

Według portalu Deadline, w nowych odcinkach po raz kolejny wystąpi liczna, wielopokoleniowa obsada. Obecnie obsadzanych jest trzynaście ról. Ma być dziewięciu głównych bohaterów i postacie poboczne. Opisy postaci mówią o: "patriarsze, dyrektorze korporacji, aktorce, kilku matkach, dziwolągu i entuzjaście jogi".

Potwierdzono, że Natasha Rothwell, która w pierwszym sezonie wcielała się w postać Belindy, powróci w nowych odcinkach. Fani zastanawiają się, czy poruszony zostanie wątek Tanyi (Jennifer Coolidge) oraz Portii (Haley Lu Richardson).

"Biały Lotos": Kiedy premiera?

Przewiduje się, że trzeci sezon "Białego Lotosu" ukaże się w 2025 roku.

Czytaj więcej: "Biały Lotos": Powstanie mistrzowski sezon kultowego serialu

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Biały Lotos
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy