Reklama

Bez tajemnic

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 301
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wybierz najbardziej przenikliwego psychoterapeutę

Trwa nasz Wielki Serialowy Plebiscyt! Wciąż możecie oddać głos na swoją ulubioną postać. Dzisiaj przedstawiamy wam kolejny odcinek cyklu: Przenikliwi psychoterapeuci.


Reklama

Wybierz najbardziej przenikliwego psychoterapeutę z twojego ulubionego serialu! W naszym plebiscycie nie znajdziesz wszystkich znanych serialowych posiadaczy kozetki. Przedstawiamy wam subiektywny ranking psychologów i psychiatrów, którzy przy pomocy często niekonwencjonalnych metod potrafią uleczyć pacjentów i zawładnąć umysłami widzów!

KLIKNIJ I WYBIERZ SWOJEGO ULUBIONEGO PSYCHOTERAPEUTĘ! ODDAJ GŁOS JUŻ TERAZ I WEŹ UDZIAŁ W WIELKIM SERIALOWYM PLEBISCYCIE!

Dr Andrzej Wolski z "Bez tajemnic"

Serial pokazuje jak wielką siłę ma szczera rozmowa z drugim człowiekiem. Główną postacią jest psychoterapeuta Andrzej Wolski (grany przez Jerzego Radziwiłowicza), który regularnie odbywa spotkania z pięciorgiem swoich pacjentów. Jest uznanym specjalistą i ojcem rodziny. Jednak sam zmaga się z problemami w życiu osobistym i zawodowym. Pochłonięty dylematami swoich pacjentów, musi zmierzyć się z niewygodnymi prawdami o sobie samym.

Dr Jack Gallagher z "Zagadek Umysłu"

Nowo mianowany dyrektor szpitala psychiatrycznego w Los Angeles, znany z niekonwencjonalnych metod leczenia, za wszelką cenę stara się odkryć, co kryje się za objawami leczonych przez siebie pacjentów. Aby prawidłowo zdiagnozować ich przypadłości, próbuje wejść w ich umysł. Wierzy, że poznając mechanizm zaburzeń każdego pacjenta uda mu się znaleźć sposób na prawidłową terapię.

Dr Hannibal Lecter z "Hannibala"

Genialny psychiatra i socjopatyczny morderca w jednym w szczytowym momencie swojej kariery. Lecter ma pomagać profilerowi Willowi Grahamowi radzić sobie z najtrudniejszymi sprawami, dzięki czemu zdobywa dla siebie nieograniczony wgląd w działalność FBI. Wielbiciel dobrej kuchni, wina z najwyższej półki i wszystkiego, co kojarzy się ze dobrym smakiem.


To tylko niektórzy bohaterowie, jacy pojawili się w naszym zestawieniu. Jeżeli chcesz poznać innych WEŹ UDZIAŁ W NASZYM PLEBISCYCIE i oddaj swój głos na najbardziej przenikliwego serialowego psychoterapeutę!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje