Reklama

Bez skrupułów

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 15
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Bez skrupułów": Jak zakończy się polityczny thriller?

Kaja Miller mierzy się z wieloma problemami, które wpływają na każdy aspekt jej codzienności. Śledztwo utknęło w martwym punkcie, a prywatnie nic nie dzieje się tak, jak sobie wyobrażała. Policjantka dostaje szokujące informacje, które na dobre mogą odmienić życie całej najbliższej rodziny. Jednym z głównych sprawców zawirowań jest jej szef. Zapraszamy na finałowy odcinek "Bez skrupułów" - tylko w Polsacie Seriale!

Po tym jak Wacławski wypuścił dilera narkotykowego z aresztu, zostaje zawieszony w obowiązkach, a nowym komendantem policji zostaje Smoczyński. Policjanci świętują awans nowego szefa na mocno zakrapianej imprezie. W efekcie Kaja i jej kochanek sprzed lat znów spędzają razem noc. Sielankę burzy rozmowa o Zosi. "Smok" wypytuje o dziewczynkę i przyznaje, że był w szkole oraz sprawdzał jej dane. Miller jest wściekła, ucina rozmowę i wzburzona wychodzi z jego mieszkania.

Reklama

Policjantka odprowadza córkę do szkoły, gdzie niespodziewanie spotyka Kaweckiego. Prezes informuje ją swoich podejrzeniach - przypuszcza, że Zosia jest jego wnuczką, dlatego chce ustanowić dziewczynkę swoim spadkobiercą. W związku z tym prosi o zgodę na test DNA.

Kaja jest zaskoczona i zbita z tropu. Nie zgadza się. Kawecki jednak nie odpuszcza i nadal karze zaufanemu pracownikowi obserwować rodzinę Miller, żeby pod nieobecność domowników wejść do mieszkania i zebrać materiał potrzebny do badań...

Nowicki idzie na spotkanie z prezesem "Solid Gold". Kawecki przekonuje policjanta, że zamierza wycofać się z interesów i składa mu propozycję nie do odrzucenia... Śledczy odmawia, a w następstwie przyspiesza działania. Wypuszcza z więzienia pilota, którego aresztowano podczas przechwycenia samolotu, zdradza mu szczegóły dochodzenia i czeka na jego ruchy.

Nowicki spotyka się również z Kają. Informuje ją o zamknięciu śledztwa. Kobieta źle przyjmuje tę wiadomość, czuje się oszukana i wykorzystana przez swojego szefa, który według niej użył jej tylko po to, aby sprowokować Kaweckiego. W międzyczasie Kawecki świętuje z żoną otwarcie nowej linii lotniczej. W restauracji, w której jedzą wykwintną kolację, dochodzi do strzelaniny...

Finałowy, 5. odcinek "Bez skrupułów" już 6 lutego o 21:00 w Polsacie Seriale!swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje