Reklama

Beverly Hills, 90210

Ocena
serialu
8,8
Bardzo dobry
Ocen: 302
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Beverly Hills, 90210": Każdy sypiał z każdym! - zdradziła gwiazda

Tori Spelling, córka producenta Aarona Spellinga i gwiazda "Beverly Hills, 90210", postanowiła uratować swoje finanse oraz podupadającą popularność i zdradziła parę sekretów z planu filmowego kultowej produkcji.


Reklama

Po zakończeniu zdjęć do serialu "Beverly Hills, 90210" Tori Spelling nie udało się z sukcesem pokierować swojej kariery.

Gwiazda kultowej serii dla młodzieży wystąpiła w jednym z odcinków "Tajemnic Smallville" i paru filmach klasy C.

Aby podreperować swoje finanse występowała w programach typu reality show takich jak np. "True Tori", w którym ze szczegółami ujawniła problemy swojego męża (Dean McDermott jest podobno uzależniony od seksu) i opowiedziała o jego zdradach. Po skasowaniu produkcji para ponownie się zeszła.

Ostatnio aktorka wzięła udział w "Celebrity Lie Detector", gdzie udzieliła paru interesujących odpowiedzi na pytania dotyczące m.in. pracy na planie "Beverly Hills, 90210" i zdradziła, że przespała się z kolegami z serialu. Spelling wyznała:

- Spałam z dwoma aktorami. Wszyscy z obsady uprawiali ze sobą seks. W serialu i poza planem trwały romanse.

Jednym z aktorów był Brian Austin Green (Spelling i Brian byli przez pewien czas parą), a drugim - Jason Priestley (serialowy Brandon).

- Większość moich przyjaciół o tym nie wie, ale przespałam się z Jasonem. To była przygoda, nasza wersja letniego romansu. Później pozostaliśmy przyjaciółmi.

Tori zdradziła również, że całowała się z Lukiem Perrym, tak jak każda dziewczyna na planie.

Po rewelacjach Tori fani na Twitterze poprosili Jasona Priestleya o komentarz. Jason zachował się na poziomie i napisał:

- Nie będę tego komentował. To moja sprawa, nic komu do tego.

Dowiedz się więcej na temat: Tori Spelling | Jason Priestley

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje