Berlin
Ocena
serialu
6,5
Niezły
Ocen: 11
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Jedni go kochają, drudzy nie znoszą! Hit Netfliksa wróci z drugim sezonem

Kilka tygodni w rankingu TOP 10 Netfliksa oraz liczne grono fanów kultowego już "Domu z papieru" przesądziło o losach serialowego Berlina. Serial o jego solowych przygodach doczeka się drugiego sezonu!

"Berlin": Netflix kręci drugi sezon

Berlin (Pedro Alonso) podczas emisji "Domu z papieru" szybko zyskał liczne grono fanów, więc kwestią czasu było nakręcenie jego solowych przygód. Pierwszy sezon złotego okresu w karierze złodzieja, zatytułowany oczywiście "Berlin", zadebiutował na Netfliksie pod koniec grudnia 2023 roku.

Jego odbiór wśród krytyków był dość umiarkowany, a widzowie zarzucali twórcom, że trochę za bardzo skupili się na wątkach romantycznych. Wiele wątków czy nawet scen zostało przemyconych z oryginalnej serii. Liczby jednak nie kłamią i drugi sezon losów nowej ekipy oficjalnie powstanie. O wznowieniu produkcji poinformowano na kanałach społecznościowych platformy, zamieszczając kilka zdjęć, na których obsada jednoznacznie wskazuje "dwójkę".

Reklama

"Berlin": O czym opowiada serial?

"Tylko dwie rzeczy mogą rozjaśnić ponury dzień. Pierwszą jest miłość, drugą - kradzież wielkiej fortuny. To one sprawiają, że Berlin przeżywa swoje najlepsze lata - czasy, w których nie wie jeszcze o swojej chorobie i nie dał się uwięzić jak szczur w hiszpańskiej Mennicy. To właśnie wtedy zaczyna przygotowywać jeden ze swoich najbardziej niezwykłych skoków: chce sprawić, by klejnoty warte 44 miliony zniknęły jak za dotknięciem magicznej różdżki. Aby tego dokonać, angażuje do pomocy jeden z trzech gangów, z którymi kiedykolwiek dokonywał napadów" - głosi oficjalny opis serialu.

Zobacz też:

Tą rolą zapisał się w historii. Nie rozumiał do końca, w czym gra

"Detektyw: Kraina nocy" z rekordową oglądalnością. Recenzje krytyków są mieszane

Nowy serial HBO Max ma potencjał na hit. Połączenie thrillera i romansu

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Dom z papieru
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy