Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 16199
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Zuza modelką!

Już wkrótce córka Kostka - Zuza - będzie miała szansę zagrać w reklamie i być może spełni się jej marzenie o modelingu. Cennych rad udzieli jej poznana w agencji - doświadczona modelka - Ksenia. W tej roli widzowie zobaczą córkę Izy Kuny - Nadię Kurzelewską, która ma już za sobą pierwsze kroki w świecie modelingu - jest modelką agencji D'Vision, która zajmuje się interesami takich gwiazd światowych wybiegów, jak Anja Rubik czy Zuza Bijoch.

Zuza, która od niedawna mieszka z ojcem, jest zazdrosna o "karierę" swojej przyrodniej siostry:

Reklama

- Olenka jest taka malutka, a tato już ją zabrał na casting. Zagrała w serialu, miała sesję zdjęciową i w ogóle ma fajnie... Tato nie kocha mnie tak jak Olenki - skarży się Ludmile.

Nastolatka nie wie, że ojciec szykuje dla niej niespodziankę. W nagrodę za poprawienie ocen, Kostek zabiera szczęśliwą córkę do agencji Izoldy. Na miejscu od razu nadarza się świetna okazja:

- Właśnie mamy teraz casting do reklamy jednej z wiodących marek na rynku odzieżowym, poszukujemy akurat dziewczynek w wieku Zuzy - informuje Izolda.

Zuza wypada bardzo dobrze, ale producent decyduje się na wybór kogoś innego.

- Czyli postawiliście na tę chudszą dziewczynkę? - pyta Izolda.

- Producent zdecydował.

- Szkoda, ta Zuza jest urocza.

- Ale ciut za gruba. - Tą opinią dziewczyna z początku wcale się nie przejmie, jednak później zmieni ona całe jej życie. 

Wkrótce Zuza trafia na kolejny casting, gdzie poznaje Ksenię, którą widziała w jednej z reklam. Od razu ją rozpoznaje i obsypuje komplementami. Na widok swojej fanki modelka łaskawie podaje jej rękę.

- Mam na imię Ksenia - przedstawia się. Ma też dla Zuzy kilka rad odnośnie zawodu modelki. Podpowiada jej, by przygotowała profesjonalne portfolio i nawet podaje telefon do swojego fotografa. - W tej branży musisz się nauczyć czekać - dodaje. A gdy Zuza częstuje jednego z modeli kanapką, Ksenia udziela jej najważniejszej lekcji:

- Wyrzuć tę kanapkę lepiej. Jeśli chcesz być modelką to musisz mieć rozmiar zero. Inaczej... Sorry.

Zuza patrzy na kanapkę i nie wie co zrobić. W końcu pyta: - A co wy, nie jecie nic? Jak sobie radzicie z głodem?

- Waciki - odpowiada Ksenia. Modelka ostatecznie wygrywa casting, a Zuza postanawia dowiedzieć się na czym polega dieta wacikowa...

Jak potoczy się kariera serialowej Zuzy i czy wkrótce u boku Kseni zacznie święcić triumfy w świecie mody i reklamy? Tylko jakim kosztem? Odpowiedzi od poniedziałku do piątku o 20.05 tylko w TVP2!

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Barwy szczęścia | seriale | Nadia Kurzelewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje