Reklama

Zofia Zborowska przeszła metamorfozę! Co za zmiana!

Zofia Zborowska niedawno po raz pierwszy została mamą i większość swojego czasu postanowiła poświęcić córeczce. Ostatnio jednak zostawiła pociechę pod opieką rodziny i wybrała się do fryzjera. Efektami wizyty podzieliła się w mediach społecznościowych. Trzeba przyznać, że po metamorfozie 34-latka wygląda naprawdę zjawiskowo!

Zofia Zborowska przeszła metamorfozę!

Zofia Zborowska przez wiele lat słynęła ze swoich blond włosów. Aktorka często je rozjaśniała, a jasna fryzura bardzo szybko stała się jej znakiem rozpoznawczym. Nagle 34-latka wywołała spore zaskoczenie na twarzach jej fanów i... wróciła do naturalnego koloru, żartując przy tym, że została "czarną wroną". Zofia przez rok nie zmieniała zmian w swoim wyglądzie, aby dać swoim włosom chwile odpoczynku. Teraz to się jednak zmieniło!

Zofia Zborowska umówiła się na wizytę do salonu fryzjerskiego. Aktorka stwierdziła, że tęskni za swoją burzą blond włosów i zdecydowała się na powrót do dawnej "ja". 34-letnia gwiazda wróciła do swojej jasnej fryzury, z której jest najbardziej rozpoznawalna. Efektami zjawiskowej zmiany w wyglądzie podzieliła się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Trzeba przyznać, że jej metamorfoza robi wrażenie!

Fani zachwyceni metamorfozą aktorki

Reklama

Zofia Zborowska odświeżyła nie tylko kolor włosów, ale też znacznie skróciła swoją fryzurę. Fani, których zebrała na Instagramie ponad 440 tys., nie mają wątpliwości, że po metamorfozie aktorka wygląda wprost obłędnie. W komentarzach pod fotografią po przemianie pojawiło się mnóstwo komplementów, a fani nie kryją, że "ładnej we wszystkim jest ładnie".

"Matko! Ja zapomniałam, że byłaś blondynką!"

"Muszę to powiedzieć! Wyglądasz teraz jak gorąca 18-nastka"

"Bardzo ładnie w blondzie, ale do brązu już się przyzwyczaiłam, także oficjalnie stwierdzam, iż ładnemu we wszystkim ładnie" - komentowali.

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Zofia Zborowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje