Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 16340
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ślub w 1000. odcinku "Barw szczęścia"!

Choć emisja "Barw szczęścia" zakończyła się w tym sezonie na odcinku numer 955, to ani nam w głowie zwalnianie tempa i odpoczynek! Już dziś zdradzamy wam, co wydarzy się w jubileuszowym, tysięcznym epizodzie!

 

Reklama

Nie tak dawno temu serial "Barwy szczęścia" obchodził mały jubileusz - cała ekipa spotkała się w Wilanowie z okazji kręcenia tysięcznego odcinka! Po zdjęciach była okazja do pogratulowania sobie dobrej roboty i skosztowania jubileuszowego tortu.

- Mamy się czym pochwalić - cieszył się producent serialu Tadeusz Lampka. - "Barwy szczęścia" to najpopularniejszy serial codzienny w Polsce. Kto by pomyślał, że pracujemy nad nim już sześć lat! Dziękujemy naszym widzom, że chcą nas oglądać. Miejmy nadzieję, że tak będzie jeszcze przez wiele długich lat.

A co przed nami? - Wczoraj wieczorem skończyłam pracę nad tysiąc czterdziestym dziewiątym odcinkiem! - dodaje Ilona Łepkowska.

- Ciekawe, czy para, która stanie na ślubnym kobiercu w tysięcznym odcinku, w tym tysiąc czterdziestym dziewiątym będzie jeszcze razem? Tego na razie nie zdradzę, niech to zostanie moją słodką tajemnicą (śmiech).

Nasze sokole oko wypatrzyło tajemniczą parę, która w tysięcznym odcinku powie sobie sakramentalne "tak"! Spójrzcie uważnie na zdjęcie poniżej. W lewym dolnym rogu można dostrzec sylwetki Marii Pyrki (Iza Kuna) i Marka Złotego (Marcin Perchuć)!

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL