Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 14992
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Ślub doskonały" z plejadą gwiazd

Gwiazdy "Barw szczęścia" - Katarzyna Glinka i Katarzyna Zielińska, czyli Kasia Górka-Rybińska i Marta Walawska - już od 14 grudnia grać będą w nowej zwariowanej farsie w warszawskim teatrze Kwadrat. Nie spotkają się jednak na scenie, bo wcielają się w tę samą postać na zmianę...

"Ślub doskonały" Robina Hawdona - nowa propozycja stołecznego teatru Kwadrat - to pełna nieprawdopodobnych zdarzeń komedia o skutkach męskiej niefrasobliwości i zdradzie, która najpiękniejszy moment w życiu każdej kobiety zamienić może w koszmar. Rita odkrywa, że jej narzeczony spędził noc poprzedzającą dzień ich ślub z piękną nieznajomą. O tym, kim jest Judy, nie wie nawet sam Bill! Przyłapany na zdradzie pan młody zdaje sobie sprawę, że jego życie już nigdy nie będzie takie, jak dotąd, a rozwścieczona panna młoda zrobi wszystko, by słono zapłacił za swój występek.

Reklama

Choć Bill w ogóle nie pamięta, co wydarzyło się podczas jego wieczoru kawalerskiego, nigdy nie zapomni tego, co przyniesie mu dzień, w którym miał poprowadzić Ritę do ołtarza. Razem ze swoim drużbą Tomem będzie musiał stawić czoła zdradzonej narzeczonej, jej rozhisteryzowanej matce Daphne i swojemu sercu, które nagle zacznie bić dla... Judy.

W farsie "Ślub doskonały" zobaczymy plejadę najpopularniejszych gwiazd polskich seriali. W Ritę wcielają się na zmianę dwie aktorki znane z "Barw szczęścia", Katarzyna Glinka i Katarzyna Zielińska, czyli Kasia Górka-Rybińska i Marta Walawska, Billa z ogromnym wdziękiem gra Paweł Małaszyński, czyli porucznik Paweł Konaszewicz z "Misji Afganistan", a piękną Judy - Marta Żmuda Trzebiatowska, czyli Monika Miller z "Julii". Na scenie pojawią się także Andrzej Nejman, czyli Jerzy Grela z "Instynktu", jako Tom, Andrzej Grabarczyk, czyli Jerzy Chojnicki z "Klanu", jako kierownik hotelu, oraz Ewa Kasprzyk i Małgorzata Pieńkowska, czyli Katarzyna z "Ja to mam szczęście!" i Maria Zduńska z "M jak miłość", które na zmianę grają Daphne.

We wtorek wszystkie gwiazdy "Ślubu doskonałego" spotkały się z przedstawicielami mediów, by zaprezentować im fragmenty spektaklu. W naszej galerii znajdziecie mnóstwo zdjęć z próby przed zaplanowaną na najbliższy piątek premierą farsy Robina Hawdona.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama