Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 15579
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Podwójna randka

Kuba (Eryk Kulm) wpadnie na pomysł spotkania we czwórkę z Hubertem (Marek Molak), Klarą (Olga Jankowska) i jego dziewczyną. Niespodziewanie okaże się nią… Ada (Antonina Respondek).

Zdradzamy, że w 442. odcinku (emisja we wtorek 1 czerwca) dojdzie do kolejnej kłótni między Klarą a Hubertem. Powód? Młody Pyrka wciąż nie ma czasu dla swojej dziewczyny i zlekceważy jej próbę chóru.

Reklama

Potem zwierzy się Kubie, że Klara jest zbyt dorosła i zbyt odpowiedzialna jak na swój wiek. I w związku z tym często czepia się go o to, że on nie traktuje jej poważnie. Wtedy Kuba zaproponuje spotkanie we czwórkę z Hubertem, Klarą i jego dziewczyną. Młody Pyrka podchwyci pomysł. Jeszcze tego samego dnia spróbuje zaprosić ukochaną na kolację do ekskluzywnej restauracji.

- I tak pewnie wymigasz się od tego w ostatniej chwili! - stwierdzi urażona dziewczyna.

Zdesperowany Pyrka padnie na kolana i poprosi o ostatnią szansę. Klara zmięknie i przyjmie zaproszenie. W restauracji będzie pod wrażeniem, ale przerażą ją ceny w menu.

- Nie musisz się o nic martwić - uspokoi ją Hubert.

- Chcę, aby ten wieczór był naprawdę wyjątkowy.

W tym momencie do restauracji wkroczy spóźniony Kuba. Jak zapowiadał, przyprowadzi swoją dziewczynę. Okaże się, że to Ada.

Czy Hubert powie Kubie o tym, że Ada oskarżyła go kiedyś o gwałt?

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje