Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 15368
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Niekoniecznie wstrętna zołza

Teściowa! Jedno słowo, a tyle treści. Bohaterka kąśliwych dowcipów, wredny babsztyl, zmora każdego zięcia i synowej. W "Barwach szczęścia" w rolę teściowej wcieli się Barbara Sołtysik.

Aktorka, znana m.in. z seriali "Polskie drogi" i "Dom", zagra Wandę Jeleń, matkę Michała (Krzysztof Respondek) a teściową Doroty (Anna Piróg). Od momentu, kiedy przekroczy próg ich mieszkania, nic nie będzie już proste.

Reklama

Po śmierci męża Wanda Jeleń będzie miała możliwość zamieszkania u jednego z synów - Michała, albo Kostka. Wybierze Michała, ku wielkiemu rozczarowaniu Doroty. Już wkrótce okaże się, że większość nieprzychylnych opinii krążących na temat teściowych, to najszczersza prawda. Od początku Wanda będzie wszędzie wtrącała swoje trzy grosze. Dorota będzie stale pouczana jak powinna wychowywać Franka. Teściowa zabroni jej mówić o śmierci dziadka, sama wypisze chłopca z zajęć na basenie. Ale to nie wszystko!

Teściowa postara się udowodnić synowi, że Dorota nadużywa alkoholu i być może ma kogoś! Oczywiście, będzie zdania, że synowa absolutnie nie potrafi gotować. Prawdziwy horror! Nie obejdzie się bez kłótni, w wyniku której Wanda postanowi wyprowadzić się do drugiego syna. Niestety, okaże się, że Kostek ma poważne kłopoty z mafią i przepuścił pieniądze matki przeznaczone na mieszkanie.

Po takich rewelacjach Wanda złamie się i postanowi spędzić resztę życia w domu starców. Czy syn i synowa jej na to pozwolą? "Kiedy dostałam do rąk scenariusz spodobało mi się od razu to, że Wanda jest osobą, która twardo stoi na ziemi. Jest różnobarwna, jak mówi się w aktorskim slangu - tragikomiczna. Przechodzi różne przemiany. Niekoniecznie jest to w stu procentach zła i wstrętna zołza" - mówi o swojej bohaterce Barbara Sołtysik. Skoro tak, może zrozumie swój błąd i doceni synową?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama