Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 15918
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nagła śmierć Jadwigi Górki

Wkrótce Jadwiga Górka pożegna się z życiem! A to oznacza ni mniej, ni więcej, że grająca ją Agnieszka Pilaszewska odchodzi z "Barw szczęścia".

Śmierć Jadzi nastąpi zupełnie nieoczekiwanie i w najmniej spodziewanym momencie - tuż przed świętami Bożego Narodzenia. W jej życiu akurat wszystko zacznie układać się tak, jak sobie wymarzyła. Córka Kasia (Katarzyna Glinka) wróciła z Anglii do Polski. Natrętny lokator Grześ (Zbigniew Konopka) w końcu opuści jej dom. Do tego Jadzia zatrudni Ludmiłę (Elena Leszczyńska) na cały etat w warzywniaku, by mieć więcej czasu dla rodziny. Stefan (Krzysztof Kiersznowski) będzie dumny z żony, że tak świetnie wszystko zorganizowała.

Reklama

Przeszczęśliwa Jadzia postanowi uczcić początek nowej epoki bez Grzesia i urządzi uroczystą kolacją. W czasie przyjęcia atmosfera będzie cudowna. Niestety, gdy Jadzia wyjdzie do kuchni po tort, już nie wróci… Padnie tam z hukiem na podłogę. Przerażeni Kasia i Stefan natychmiast wstaną od stołu, by sprawdzić, co się stało… Okaże się, że Jadzia nie oddycha…

Do śmierci Jadwigi Górki dojdzie w 420. odcinku "Barw szczęścia" (emisja w środę 14 kwietnia).

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje