Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 15047
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Magda i Krzysztof: o krok od wpadki!

Romans Magdy i Krzysztofa kwitnie. Zapraszamy na 914. odcinek "Barw szczęścia", w którym w wyniku niespodziewanego zbiegu okoliczności kochankowie spotkają się na rodzinnym obiedzie. Jak zareaguje Magda widząc ukochanego u boku żony?


Reklama

 
Gdy do Zwoleńskich dzwoni Natalia opowiadając, że jest z rodziną Irka w stadninie koni niedaleko Zakrzewia, Małgorzata od razu zaprasza ich na obiad. A Magda jest przerażona, bo doskonale wie, ze Krzysztof jest z nimi. Natychmiast chce wracać do Warszawy, ale rodzice jej na to nie pozwalają. W końcu Redykowie zjawiają się w Zakrzewiu.  
 
- Miło państwa w końcu poznać - Małgorzata i Bogdan serdecznie witają gości. - Natalia dużo o was opowiadała.

- Same dobre rzeczy mam nadzieję? - odpowiada Redyk.

Bogdan potakuje, a w tym czasie żona Krzysztofa - Zofia (w tej roli Katarzyna Trzcińska, absolwentka PWST w Warszawie, znana z takich produkcji jak "M jak miłość", "Plebania", "BrzydUla", "Dwie strony medalu", "Ryś", czy "Milczenie jest złotem") - wita się z uśmiechem z Magdą.

- W końcu poznaję dziewczynę, o której tyle mi mąż opowiadał. Podobno to dzięki pani w firmie nie ma już totalnego chaosu i bałaganu.

- To przesada.

- Ty jesteś, kochana, przesadnie skromna - komplementuje ją Zofia, a Magda ukradkiem zerka na Krzysztofa. Oboje są zdenerwowani.

Podczas obiadu wszyscy, z wyjątkiem Magdy i Krzysztofa, są w świetnych humorach. Kochankowie starają się unikać swojego wzroku i nie dać po sobie poznać, że łączy ich coś więcej niż tylko praca. Tuż przed deserem, Irek i Natalia ogłaszają, że się zaręczyli. Cała rodzina przystępuje do gratulacji. Zofia przytula się czule do męża i patrzy na Natalię i Irka.

- Ślicznie razem wyglądają, prawda? Tak jak my, kiedy się pobieraliśmy - uśmiecha się szczęśliwa. Magda nie wytrzymuje i wstaje od stołu. Wszyscy są zaskoczeni, gdy szybkim krokiem wychodzi z pokoju...

Jak zakończy się to nieplanowane spotkanie? Czy zachowanie Magdy zdemaskuje jej związek z Krzysztofem? Tego odcinka nie można przegapić!


Dowiedz się więcej na temat: Barwy szczęścia | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje