Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 16351
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ksawery umrze na raka mózgu!

Jesienią dramatyczne chwile czekają Kaśkę Górkę (Katarzyna Glinka). Jej były mąż Ksawery (Sebastian Cybulski), z którym - jak wszystko na to wskazuje - znów połączy ją uczucie, umrze na raka mózgu!

Zdradzamy, że śmierć i pogrzeb Ksawerego wierni widzowie "Barw szczęścia" zobaczą na antenie TVP 2 we wrześniu br. Rybiński umrze w 968. odcinku, a jego ostatnie pożegnanie nastąpi w 970.

Reklama

Po wakacjach wcielający się w tę postać Sebastian Cybulski odejdzie więc z serialu definitywnie. Zanim to jednak nastąpi, będziemy świadkami dramatycznej walki Ksawerego o życie. Lecz nie od razu Rybiński zechce wytoczyć wojnę chorobie.

W 945. Kasię niespodziewanie odwiedzi Alina (Hanna Dunowska). - Nie wiem, co robić! - przyzna szczerze zrozpaczona matka Rybińskiego. - Ksawery zamknął kancelarię i wyprowadził się z Zakrzewia. Proszę cię, pomóż mi do niego dotrzeć! Razem z Waldemarem (Jacek Romanowski) skontaktowaliśmy się z wybitnym specjalistą od nowotworów mózgu z Królewca w Rosji i ten zgodził się przyjąć Ksawerego, ale on nie chce o tym nawet słyszeć.

Po wyjściu Aliny Kaśka zadzwoni do byłego męża i nagra mu na sekretarkę wiadomość, że potrzebuje jego pomocy. Rybiński niemal natychmiast pojawi się w Fitness Klubie. Przestraszy się bowiem, że Kasia ma jakiś problem z ciążą. Cudem uda się jej go przekonać, że powinien dać sobie szansę na wyzdrowienie.

- Dzięki Tobie chce mi się żyć! - powie potem Ksawery Kasi, a ona ze łzami w oczach przyzna, że chce, aby on żył.

Niestety, ich pragnienia nie zostaną spełnione. Ostatecznie Rybiński przegra walkę z nowotworem.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Barwy szczęścia | seriale | Katarzyna Glinka | Sebastian Cybulski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje