Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 15298
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Czy zostaniesz moją żoną"?

Mimo miłosnych wzlotów i upadków Aleksander (Krzysztof Wach) postanowi w końcu przedstawić rodzinie swoją ukochaną. Podczas odwiedzin w rodzinnych stronach młody Tatar oświadczy się Iwonie (Izabela Zwierzyńska).

Zdradzamy, że Aleksander zaprosi Iwonę na weekend do wioski tatarskiej. Nastąpi to w 518. odcinku "Barw szczęścia". W ten sposób będzie chciał pokazać młodej Pyrkównie, gdzie i w jakiej kulturze wzrastał.

Reklama

Dla dziewczyny wszystko, co tatarskie - począwszy od samego miejsca, a skończywszy na kulinariach, wyda się nowe i niezwykle ciekawe. Podczas wizyty Iwona pozna ciocię Aleksandra - Dżamillę (Dżanneta Bogdanowicz), oraz jego kuzynkę Dżannetę (Izabela Kała). Wysłucha wielu opowieści o ukochanym z czasów jego dzieciństwa.

Po dniu pełnym wrażeń, spędzonym głównie na zwiedzaniu rodzinnych okolic Aleksandra, para uda się na zasłużony wypoczynek - oczywiście do osobnych pokojów. Kultura tatarska zakazuje bowiem wszelkich kontaktów cielesnych przed ślubem.

Zanim jednak Aleksander pożegna Iwonę, ku wielkiemu zaskoczeniu dziewczyny, wyzna jej swoją miłość. Przyzna także, że chciałby, aby została jego żoną. Poprosi Pyrkównę, aby zastanowiła się nad małżeństwem.

Czy Iwona przyjmie oświadczyny Alka?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje