Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 16187
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Czy wreszcie przekona się do... żeniaczki?

Paweł Deląg, czyli Łukasz Halicki z "Barw szczęścia", wyznaje zasadę, że prawdziwy mężczyzna nie powinien publicznie opowiadać o kobietach, z którymi się spotyka. Nie kryje jednak, że jest zakochany!

Paweł Deląg, nazywany często pierwszym amantem Rzeczpospolitej, przez wiele lat był ulubieńcem prasy plotkarskiej, w której regularnie pojawiały się informacje o jego kolejnych podbojach miłosnych. Aktor nigdy nie potwierdził oficjalnie, że z kobietami, z jakimi go widywano, rzeczywiście łączy go coś więcej niż tylko dobra znajomość. Od pewnego czasu trudno mu ukryć, że jest bardzo zakochany w eleganckiej ortodontce i bizneswoman Emmie Kiworkowej-Rączkowskiej, z którą tworzy udany związek już od 4 lat.

Reklama

Paweł i Emma długo ukrywali przed światem fakt, że są parą. Ostatnio uznali jednak, iż ich miłość jest na tyle silna, że nie muszą już unikać wspólnych wyjść. Coraz częściej widywani są razem na warszawskich salonach i - choć Paweł nadal uparcie milczy, gdy ktoś pyta go o jego relacje z Emmą - nie uciekają już przed fotoreporterami chcącymi zrobić im zdjęcie.

Emma Kiworkowa-Rączkowska całkowicie zawładnęła sercem przystojnego aktora i sprawiła, że zaczął poważnie zastanawiać się nad pożegnaniem stanu kawalerskiego!

- Wydaje mi się, że miłość po grób to ideał, ale wierzę, że istnieje - mówił Paweł Deląg, zanim poznał Emmę.

Dziś wie, że spotkał kobietę, z którą chciałby się związać na całe życie.

Już raz Paweł był niemal zdecydowany poślubić dziewczynę, z którą był związany. Katarzynę Gajdarską, bo o niej mowa, poznał podczas studiów w krakowskiej szkole teatralnej. Byli w sobie do szaleństwa zakochani, a owocem ich miłości jest 21-letni dziś syn Paweł junior. Niestety, rok po jego narodzinach, para postanowiła jednak się rozstać.

Emma Kiworkowa-Rączkowska to najpoważniejsza z dotychczasowych partnerek aktora kandydatka na jego żonę. Być może już wkrótce uda się jej to, co dotąd nie udało się żadnej kobiecie - przekonać Pawła Deląga do żeniaczki...

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Barwy szczęścia | seriale | Paweł Deląg

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje