Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 15557
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Chowański wyznaje Marcie miłość!

Kongres biznesu za pasem. Zaproszona przez Chowańskiego Marta ma wygłosić na nim prezentację, a także odbyć ważne spotkanie biznesowe. Walawska zamierza zrobić co do niej należy i wracać przed zakończeniem kongresu. Chowański ma jednak inne plany...


Na miejscu okazuje się, że na Martę czeka dwupokojowy ekskluzywny apartament wraz z wiadomością, którą wręcza jej boy hotelowy. Marta spogląda na kartkę i czyta odręcznie napisaną wiadomość: "Proszę się rozgościć, a potem zapraszam na drinka, czekam na panią w barze. Artur". Kilka minut później w hotelowym barze biznesmen jest zauroczony wyglądem Marty. Cieszy się, że w końcu ją widzi.

Reklama

- A jak podoba się pani pokój?

- Jestem trochę zaskoczona, bo musiał być bardzo drogi. Nie chciałabym narażać firmy na takie duże koszty.

- Proszę się tym nie przejmować. Chcę, żeby dobrze pani wspominała ten pobyt - Chowański uśmiecha się do niej i upija łyk wina. Po chwili proponuje Marcie przejście na ty. Walawska jest zakłopotana, a on nie czekając na odpowiedź wyciąga do niej dłoń.

- Artur.

- Marta - odpowiada, a wszystko pieczętują uściskiem dłoni. Marta chce jak najszybciej zmienić temat na mniej osobisty i pyta o spotkanie, które mają odbyć. Chowański zaskakuje ją po raz kolejny.

- Marta, dzisiaj nie będzie tutaj żadnego spotkania biznesowego. To ty jesteś moim głównym, jedynym i najważniejszym gościem - mówi, a Marta jest przestraszona tym, w jaką stronę zmierza ta rozmowa. - Zorganizowałem to wszystko specjalnie dla ciebie.

Artur patrzy jej prosto w oczy i dodaje: - Podobasz mi się. Jesteś kobietą, dla której każdy mężczyzna może stracić głowę, z którą każdy chce być. Nie czułaś, że bardzo mi na tobie zależy? Marta, ja...

Stop! Więcej nie zdradzimy. Jeśli chcecie wiedzieć, jak zakończy się ta rozmowa - zapraszamy we wtorek, 18 grudnia do TVP2 o 20.05.
 


swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Barwy szczęscia | seriale | Katarzyna Zielińska | Jacek Rozenek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje