Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 12285
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Związki pod znakiem zapytania

Zapraszamy na kolejny tydzień z „Barwami szczęścia”, a w nim...


Reklama

Łukasz próbuje ratować związek z Kasią, ale jego zapewnienia o miłości nie działają. Górka już mu nie ufa i ma ogromny żal o to, że zataił przed nią prawdę o Dominice. Po kolejnej kłótni zrywają ze sobą!

Kasia jest załamana, nie tak wyobrażała sobie związek z Sadowskim. W tym trudnym czasie bardzo wspiera ją Marta. Przyjaciółka stara się bronić Łukasza. Uważa, że zasługuje na danie mu jeszcze jednej szansy.

Tyle tylko, że w Fitness Klubie ponownie pojawia się Dominika. Dziękuje Kasi, że zerwała z Łukaszem i daje do zrozumienia, że mąż chce do niej wrócić. Czyżby Górka po raz kolejny zawiodła się na facecie?

Żadnych wątpliwości względem Irka nie ma już Natalia, która niezapowiedziana pojawia się na Mazurach, dowiedziawszy się, że narzeczony jest tam sam na sam z Lilianą. Widząc ich w uścisku odwraca się na pięcie i wraca do Zakrzewia.

Irek próbuje ratować sytuację. Rusza za Natalią i prosi o rozmowę, w której stara się wszystko wytłumaczyć. Natalia przyciska go jednak do muru i nalega, żeby przestał udawać i wyznał prawdę.

Chłopak nie wytrzymuje i przyznaje, że gdyby miał taką okazję, to poszedłby z Lilianą do łóżka! To pieczętuje ich rozstanie.

Pod znakiem zapytania stoi także inny długoletni związek. A wszystko za sprawą... ślubu. Hubert kpi z nauk kościoła i nie zamierza uczęszczać na nauki przedmałżeńskie. Ugina się widząc, że Klarze na tym zależy.

Podczas spotkania z księdzem Damianem okazuje się jednak, że Hubert nie ma bierzmowania, a to opóźni ewentualny ślub. Czy negatywnie nastawiony do kościoła Pyrka, nie zważając na Klarę, odpuści starania?

Tymczasem starania lekarzy i próby wybudzenia Sary ze śpiączki nie przynoszą rezultatów. Stan dziewczyny nie poprawia się, a Basia jest zrozpaczona. Chwyta się każdej możliwości, łącznie z... próbą skontaktowania się z Adamem!

Gdy Sara zostaje sama, w jej sali pojawia się tajemniczy mężczyzna. Przez chwilę gładzi Sarę po włosach i zostawia w jej dłoni zdjęcie, na którym dziewczyna jest z Adamem i Jasiem!

Chwilę później okazuje się, że to nikt inny tylko sam Adam! Czy znów sprowadzi niebezpieczeństwo na swoją rodzinę?

I na koniec nowa bohaterka - Kornelia (w tej roli Katarzyna Herman). Elegancka bizneswoman w średnim wieku, która szuka zdolnego fizjoterapeuty. Czy będzie nim Bartek? I czy oferta Kornelii ograniczy się tylko do spraw zawodowych?

Premierowe odcinki "Barw szczęścia" od poniedziałku do czwartku o 20:05 w telewizyjnej Dwójce!

Dowiedz się więcej na temat: Barwy szczęścia

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje